Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Štrbské bežky 2024
Štrbské bežky - Šprint 700 m - Výsledky
Pretekaj.sk
Štrbské bežky - Šprint 700 m
Výsledky
Štrbské bežky 2024
Preteky:
Štrbské bežky - Šprint 700 m
Štrbské bežky - 5 km
Štrbské bežky - 2 km
Štrbské bežky - Šprint 700 m
Štrbské bežky - detské súťaže
Kategórie:
Celkové poradie
Muži - Abs. poradie
Ženy - Abs. poradie
CF - Kros šprint Ženy
CM - Kros šprint Muži
CF04 - Staršie žiačky
CM04 - Starší žiaci
CF06 - Mladšie žiačky
CM06 - Mladší žiaci
CFD - Dorastenky a juniorky
CMD - Dorastenci a juniori
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
1
CMD
(1.)
3
JUHÁS Matej
2008
ŠK Kriváň Važec
02:30,06
00:00,00
2
CM
(1.)
14
HAVRAN Marko
2003
Bk Opalisko
02:33,25
00:03,19
3
CM
(2.)
94
HOLIGA Ján
1977
ŠKP Martin
02:37,60
00:07,54
4
CM
(3.)
24
KLEMENT František
1973
Klub lyžiarov Nováky
02:42,54
00:12,48
5
CFD
(1.)
30
KVÁŠOVÁ Barbora
2007
BH Ski team
02:45,18
00:15,12
6
CF04
(1.)
105
KRĘŻELOK Julia
2010
MKS Istebna
02:50,34
00:20,28
7
CF04
(2.)
106
MICHAŁEK Hanna
2010
MKS Istebna
02:56,29
00:26,23
8
CF04
(3.)
104
JUROSZEK Amelia
2010
MKS Istebna
02:59,25
00:29,19
9
CF04
(4.)
98
HÚSENICOVÁ Natália
2010
KBL Jasná LM
02:59,55
00:29,49
10
CF04
(5.)
4
JUHÁSOVÁ Dáša
2010
ŠK Kriváň Važec
02:59,91
00:29,85
11
CF04
(6.)
126
ŠUŠKOVÁ Sofia
2011
MKL KREMNICA
03:00,92
00:30,86
12
CF04
(7.)
101
ZÁHORSKÁ Zara
2010
KBL Jasná LM
03:02,60
00:32,54
13
CM04
(1.)
111
MICHALKO Adrián
2011
ŠK Kriváň Važec
03:04,19
00:34,13
14
CMD
(2.)
211
KAŠŠA Dávid
2009
ŠK Štrba
03:15,81
00:45,75
15
CM04
(2.)
82
SVÄTOJÁNSKY Martin
2011
TJ Vysoké Tatry
03:16,21
00:46,15
16
CM
(4.)
26
KOLLAR Ľubomír
1964
KBL Martin
03:17,24
00:47,18
17
CM
(5.)
113
GAVALIER Peter
1989
ŠK Štrba
03:18,99
00:48,93
18
CM04
(3.)
85
JANKO Šimon
2010
ŠK Štrba
03:19,11
00:49,05
19
CFD
(2.)
112
JACKOVÁ Simona
2006
ŠK Kriváň Važec
03:20,46
00:50,40
20
CM
(6.)
57
TUKA Ondrej
1991
Team Renda
03:22,08
00:52,02
21
CF04
(8.)
100
JOZEFČEKOVÁ Simona
2010
KBL Jasná LM
03:25,89
00:55,83
22
CM06
(1.)
89
KARKOŠIAK Emil
2012
TJ Vysoké Tatry
03:27,26
00:57,20
23
CF04
(9.)
79
RAFFAJOVÁ Nina
2010
CK MŠK Kežmarok
03:29,34
00:59,28
24
CF04
(10.)
51
SITÁRIKOVÁ Klaudia
2011
KBL Jasná
03:29,45
00:59,39
25
CF06
(1.)
224
JUROSZEK Zofia
2015
03:31,23
01:01,17
26
CF04
(11.)
88
SLANINÁKOVÁ Lucia
2010
ŠK Štrba
03:31,37
01:01,31
27
CF04
(12.)
37
NECHALOVÁ Sára
2010
Klub lyžiarov Nováky
03:32,80
01:02,74
28
CM
(7.)
40
PRAMUK Ondrej
1960
Martin
03:33,00
01:02,94
29
CF06
(2.)
225
LEGIERSKA Milena
2013
03:35,57
01:05,51
30
CM
(8.)
54
SMOLKA Martin
1976
ŠK Štrba
03:37,69
01:07,63
31
CFD
(3.)
86
KURUCOVÁ Simona
2008
ŠK Štrba
03:38,05
01:07,99
32
CF04
(13.)
213
MICHALKOVÁ Janka
2011
ŠK Štrba
03:42,25
01:12,19
33
CM04
(4.)
93
DIRNBACH Alexander
2011
ŠKP Martin
03:44,59
01:14,53
34
CMD
(3.)
131
ADAMKOVIČ Martin
2008
Hk Ružinov
03:45,18
01:15,12
35
CM
(9.)
46
REPEĽ Peter
1979
03:48,27
01:18,21
36
CF06
(3.)
99
KOVÁČOVÁ Natália
2012
KBL Jasná LM
03:49,78
01:19,72
37
CM06
(2.)
202
PODSTUPKA Peter
2012
Race team Bajčičák
03:51,63
01:21,57
38
CF04
(14.)
87
SIMOVÁ Tereza
2011
ŠK Štrba
03:58,20
01:28,14
39
CM06
(3.)
92
PRAMUK Jerguš
2013
ŠKP Martin
04:01,53
01:31,47
40
CM06
(4.)
221
KRUTÁK Matúš
2013
Ski Academy Bežkárik
04:07,90
01:37,84
41
CM04
(5.)
216
TEKEĽ Andres
2011
ŠK Štrba
04:10,53
01:40,47
42
CF06
(4.)
229
BURY Magdalena
2014
MKS Istebna
04:10,80
01:40,74
43
CF06
(5.)
44
RENDOVÁ Veronika
2012
Team Renda
04:10,93
01:40,87
44
CF06
(6.)
62
BAROŠOVÁ Tereza
2012
Běžecký areál Pustevny
04:11,22
01:41,16
45
CF04
(15.)
223
SORGEROVA Dominika
2011
Race team Bajcicak
04:13,99
01:43,93
46
CFD
(4.)
209
GREGUŠKOVÁ Alena
2007
ŠK Štrba
04:14,39
01:44,33
47
CFD
(5.)
212
KOVÁROVÁ Timea
2009
ŠK Štrba
04:16,40
01:46,34
48
CF06
(7.)
203
PODSTUPKOVÁ Nina
2013
Race team Bajčičák
04:20,25
01:50,19
49
CM
(10.)
60
BALOGA Stanislav
1969
biatlonskPresov
04:21,94
01:51,88
50
CFD
(6.)
215
ŠURINOVÁ Lenka
2008
ŠK Štrba
04:24,22
01:54,16
51
CF04
(16.)
214
MICHALKOVÁ Ema
2010
ŠK Štrba
04:25,59
01:55,53
52
CM06
(5.)
91
HRIVNÁK Adam
2013
ŠKP Martin
04:27,08
01:57,02
53
CM06
(6.)
210
ILAVSKÝ Maximilian
2013
ŠK Štrba
04:29,31
01:59,25
54
CM04
(6.)
222
KRUTÁK Oliver
2010
Ski Academy Bežkárik
04:32,73
02:02,67
55
CF06
(8.)
61
BALOGOVA Tamara
2012
biatlonskPresov
04:43,05
02:12,99
56
CM06
(7.)
205
REPEĽ Filip
2013
04:53,37
02:23,31
57
CM06
(8.)
204
REPÁK Simon
2013
Ski Academy Bežkárik
05:16,10
02:46,04
58
CM
(11.)
36
MURCKO Matúš
1991
muric 21
05:25,69
02:55,63
59
CM
(12.)
118
FUKER Miroslav
1959
Chata Maraton Sp. Nová Ves
05:31,77
03:01,71
60
CF06
(9.)
220
ČERNEKOVÁ Zoe
2015
Čierne
05:34,89
03:04,83
61
CM06
(9.)
233
ŠIMON Jeremy
2013
Bežkárik
06:00,32
03:30,26
62
CMD
(4.)
125
KOLBAŠSKÝ Slavomír
2008
06:05,08
03:35,02
63
CF
(1.)
5
GAVALIEROVÁ Zuzana
1976
ŠK Štrba
06:36,59
04:06,53
64
CF06
(10.)
228
JENDRICHOVSKÁ Anna
2012
06:41,72
04:11,66
65
CF06
(11.)
201
CHOTAR Liliana
2013
06:46,75
04:16,69
66
CM06
(10.)
217
DIRNBACH Oskar
2015
ŠKP Martin
06:54,86
04:24,80
67
CM06
(11.)
227
JENDRICHOVSKÝ Martin
2015
07:16,68
04:46,62
68
CF
(2.)
77
OMASTOVA Valeria
1983
ŠK Štrba
07:27,88
04:57,82
69
CF06
(12.)
232
NOVOTNÁ Alžbeta
2015
ŠK Štrba
07:36,59
05:06,53
70
CM06
(12.)
63
ČERNEK Alex
2012
08:19,53
05:49,47
71
CF06
(13.)
226
GONCZIOVÁ Gréta
2018
Ski Klub Bežkár
08:58,32
06:28,26
72
CM
(13.)
17
HOGH Michal
1982
Poprad
09:46,45
07:16,39
73
CF06
(14.)
231
HOGHOVÁ Adelka
2014
10:15,98
07:45,92
74
CF06
(15.)
230
HOGHOVÁ Lenka
2015
10:46,71
08:16,65