Moje konto a preteky
Prihlásenie
Toggle navigation
Preteky
Memoriál Jána Stilla
Memoriál Jána Stilla XVII. - Výsledky
Pretekaj.sk
Memoriál Jána Stilla XVII.
Výsledky
Memoriál Jána Stilla
Preteky:
Memoriál Jána Stilla XVII.
Memoriál Jána Stilla - NIGHT RUN 2016
Memoriál Jána Stilla XVII.
Memoriál J. Stilla - Nordic Walking
Prílohy
Všeobecné prílohy
Pokyny - Memoriál Jána Stilla (170,0kB)
Pokyny - Night Run Nová Lesná (168,4kB)
Kategórie:
Celkové poradie
Muži - Abs. poradie
Ženy - Abs. poradie
F - Ženy
F40 - Ženy 40+
F50 - Ženy 50+
F60 - Ženy 60+
FJ - Juniorky
M - Muži
M40 - Muži 40+
M50 - Muži 50+
M60 - Muži 60+
M70 - Muži 70+
MJ - Juniori
Por.
Kategória
BIB
Meno
Rok
Klub
Čas
Strata
Body
1
F
(1.)
98
PUKLOVÁ Patrícia
1986
AK Steeple Poprad
00:47:25,70
00:00,00
500
2
F
(2.)
153
GEJDOŠOVÁ Zuzana
1994
AO STEEPLE POPRAD
00:51:18,74
03:53,04
450
3
F
(3.)
225
KÚDEĽOVÁ Michaela
1984
AK Tlmače
00:52:07,71
04:42,01
445
4
F
(4.)
280
KOCOVÁ Lucia
1979
Sport Team Nová Lesná
00:54:34,99
07:09,29
425
5
F
(5.)
69
FAJTOVA Jarmila
1983
Tatranské zvery
00:56:28,59
09:02,88
415
6
F
(6.)
262
MACUROVÁ Alena
1979
Kros a.s.
00:58:10,90
10:45,20
410
7
F
(7.)
201
FAINOVA Monika
1995
BK Biely Potok
01:00:29,32
13:03,62
392
8
F
(8.)
273
PROVAZNÍKOVÁ Lucia
1995
Sport Team Nová Lesná
01:00:39,04
13:13,34
389
9
F
(9.)
256
FERENCOVÁ Barbora
1991
Prešov
01:02:55,29
15:29,59
383
10
F
(10.)
275
LEŠUNDÁKOVÁ Jana
1984
01:03:47,25
16:21,55
374
11
F
(11.)
107
BENDÍKOVÁ Katarína
1995
AK STEEPLE POPRAD
01:04:37,14
17:11,44
368
12
F
(12.)
57
HAUSNEROVÁ Liliana
1977
Partizán Vrícko
01:05:35,49
18:09,79
364
13
F
(13.)
125
TÓTHOVÁ Veronika
1992
Šušky Hrušky
01:05:43,42
18:17,71
360
14
F
(14.)
206
BEKEŠOVÁ Lenka
1982
Furkotka team Štrbské Pleso
01:05:49,27
18:23,57
358
15
F
(15.)
269
GAHUROVÁ Lýdia
1977
žiadny
01:07:52,63
20:26,93
354
16
F
(16.)
172
DUNČKOVÁ Pavlína
1979
ŠK Arching
01:08:30,33
21:04,63
352
17
F
(17.)
232
DIANIŠOVÁ Dominika
1991
zcr vt
01:09:03,89
21:38,19
350
18
F
(18.)
231
HIRNEROVÁ Jana
1982
Ženský beh Žilina
01:09:11,24
21:45,54
348
19
F
(19.)
88
KOTYROVÁ Martina
1986
LEŇOCHOD V POHYBE
01:09:25,65
21:59,95
346
20
F
(20.)
129
OGOREKOVÁ Anna
1985
Sama za seba
01:09:29,89
22:04,18
344
21
F
(21.)
295
ŠIMKOVÁ Monika
1979
Sp. Štvrtok
01:10:43,47
23:17,77
342
22
F
(22.)
71
DUPEJOVÁ Ľubica
1988
Žilina
01:11:57,40
24:31,70
336
23
F
(23.)
25
PETROVA Jana
1979
MARAS team SHADOW
01:12:00,29
24:34,59
334
24
F
(24.)
122
BACOVA Denisa
1992
jednotlivec
01:12:47,85
25:22,15
332
25
F
(25.)
208
BRTÁŇOVÁ Ľubomíra
1982
Furkotka team Štrbské Pleso
01:14:02,90
26:37,20
330
26
F
(26.)
191
KOLIBÁROVÁ Martina
1984
MARAS team
01:15:25,80
28:00,10
326
27
F
(27.)
24
VRBIAKOVÁ Edita
1978
Tetom Ditom
01:16:47,06
29:21,36
322
28
F
(28.)
235
ROŠKOVA Viktória
1986
BB
01:27:45,44
40:19,74
312
29
F
(29.)
6
MARKUSEKOVA Michaela
1978
Bratislava
01:35:55,81
48:30,11
310
F
99
BRIJOVÁ Martina
1993
Batizovce
DNS
F
114
BALLASCHOVÁ Lucia
1995
-
DNS
F
171
PLAVČANOVÁ Katarína
1978
nie
DNS
F
244
JABLONSKA Ewa
1986
Krynica
DNS
F
137
GAVOROVÁ Zuzana
1985
Leňochod v pohybe
DNS
F
192
LASYK Agnieszka
1983
makaronzserem.eu
DNS