PoradieKategóriaMenoKlub / mestoNight RunMŠM 10MJSPolmaratónBody
1.MužiOrolin PavolKSt Spišské Bystré14:49 (5.) 45b39:23 (9.) 29b42:35 (9.) 29b01:32:15 (19.) 13b116
2.MužiŠoltýs MilanBatizovce15:51 (25.) 7b40:33 (15.) 17b44:30 (19.) 13b01:30:43 (16.) 16b53
3.MužiKalanka LukášMT15:19 (17.) 15b42:02 (19.) 13b49:52 (54.) 1b01:46:14 (58.) 1b30
4.MužiKačmarčík MarekSvit16:52 (51.) 1b44:02 (29.) 3b52:40 (75.) 1b01:36:38 (26.) 6b11
5.MužiKonečný DušanSC 1896 Štrbské pleso17:26 (68.) 1b46:23 (45.) 1b55:01 (93.) 1b01:55:39 (87.) 1b4
5.MužiKotrady ĽubošSmižany17:40 (79.) 1b49:24 (74.) 1b56:39 (109.) 1b01:46:12 (55.) 1b4
5.MužiTomko JakubŠKP18:04 (90.) 1b49:52 (80.) 1b55:57 (104.) 1b02:10:00 (118.) 1b4
5.MužiSýkora DanielCitius-Altius-Fortius16:41 (46.) 1b45:06 (38.) 1b51:55 (69.) 1b01:39:32 (32.) 1b4
5.MužiKorytko DušanHK JAMES Tatranská Polianka21:57 (154.) 1b56:33 (119.) 1b01:05:58 (173.) 1b02:15:24 (130.) 1b4
5.MužiUJČÍK PETERZŠMŠ Spišské Bystré19:33 (121.) 1b53:41 (105.) 1b01:00:24 (142.) 1b02:05:02 (109.) 1b4
5.MužiCsölle Zsoltameter21:01 (142.) 1b55:01 (115.) 1b01:04:43 (168.) 1b02:07:10 (113.) 1b4
5.MužiJendrejčák RadoslavKežmarok17:58 (87.) 1b47:03 (55.) 1b53:11 (81.) 1b01:45:35 (54.) 1b4
5.MužiMihok JánBatizovce17:01 (54.) 1b45:50 (44.) 1b52:55 (80.) 1b01:46:12 (56.) 1b4
5.MužiBrachňák MilanTJ Baník Hôrka21:51 (151.) 1b57:52 (123.) 1b01:12:32 (193.) 1b02:16:10 (133.) 1b4
5.MužiRolko MartinActive life Košice20:55 (140.) 1b58:31 (126.) 1b01:08:21 (184.) 1b02:17:34 (134.) 1b4
5.MužiUpohlav OndrejPivné Tornádo21:50 (150.) 1b57:14 (121.) 1b01:08:15 (183.) 1b02:22:04 (140.) 1b4
5.MužiPolovka MiroslavPoprad19:59 (128.) 1b50:58 (88.) 1b01:01:19 (150.) 1b02:00:57 (99.) 1b4
5.MužiGaleštok GabrielBK Šaca17:52 (82.) 1b45:46 (43.) 1b57:05 (114.) 1b01:44:19 (50.) 1b4
5.MužiMatúška MichalPivné Tornádo19:57 (126.) 1b49:32 (77.) 1b01:00:00 (138.) 1b02:01:59 (103.) 1b4
5.MužiJančuška MartinLiptovský Hrádok29:19 (191.) 1b53:21 (104.) 1b56:45 (111.) 1b01:59:47 (95.) 1b4
5.MužiLabanc TomášPoprad19:20 (113.) 1b51:21 (91.) 1b01:00:40 (145.) 1b02:03:51 (107.) 1b4
22.MužiČejka BořivojKRB Chrudim15:08 (12.) 22b39:07 (8.) 32b47:05 (36.) 1b55
23.MužiMlynárčik EmilFox On The Run , Hôrka15:22 (18.) 14b44:39 (22.) 10b01:25:11 (10.) 26b50
24.MužiLavrik JuliánKvetnica40:24 (14.) 18b47:33 (40.) 1b01:30:25 (14.) 18b37
25.MužiAmbróz JozefObec Vikartovce15:54 (27.) 5b45:09 (25.) 7b01:46:13 (57.) 1b13
26.MužiGombár VladimírPoprad ROCKS16:47 (47.) 1b49:52 (53.) 1b01:32:52 (22.) 10b12
27.MužiKomarovský PeterŽiadni46:38 (49.) 1b55:45 (101.) 1b01:38:23 (29.) 3b5
28.MužiBabej MartinMT19:46 (124.) 1b50:47 (87.) 1b59:40 (133.) 1b3
28.MužiKulík EloKošice18:25 (101.) 1b55:09 (94.) 1b01:49:51 (66.) 1b3
28.MužiJurčišin MikulášPrepletaj nôžkami, Bardejov50:22 (84.) 1b58:51 (128.) 1b01:51:46 (71.) 1b3
28.MužiMarton Milanbanik hôrka52:25 (100.) 1b01:00:20 (141.) 1b02:01:00 (100.) 1b3
28.MužiMackovič ViliamSC1896 Štrbské Pleso17:06 (57.) 1b46:50 (52.) 1b02:04:30 (108.) 1b3
28.MužiKlešč MatejActive life17:35 (78.) 1b51:01 (61.) 1b01:45:21 (53.) 1b3
28.MužiKender MiroslavLorinčik21:58 (155.) 1b01:02:46 (148.) 1b01:12:49 (194.) 1b3
28.MužiMaras LadislavMARAS team22:49 (165.) 1b58:34 (127.) 1b02:21:16 (138.) 1b3
28.MužiStolár RóbertPoprad52:18 (97.) 1b01:03:13 (157.) 1b02:10:50 (121.) 1b3
28.MužiZelenák KamilActive Life21:55 (153.) 1b01:07:52 (154.) 1b01:16:07 (195.) 1b3
28.MužiGaborčík JaroslavSVK18:22 (98.) 1b55:26 (98.) 1b01:53:31 (78.) 1b3
28.MužiPitoniak MichalMlynica20:59 (141.) 1b58:49 (129.) 1b01:04:37 (166.) 1b3
28.MužiKramarčík Jozefžiadny20:08 (130.) 1b54:39 (113.) 1b01:04:12 (163.) 1b3
28.MužiVarga MarianDobšiná16:59 (53.) 1b44:47 (35.) 1b53:39 (84.) 1b3
28.MužiBačík PavolŠK Kriváň Liptovská Ondrašová52:10 (95.) 1b56:41 (110.) 1b01:57:14 (90.) 1b3
28.MužiMichalko JaroslavŠport Team Hritz17:24 (62.) 1b44:52 (36.) 1b49:20 (48.) 1b3
28.MužiŠedivý JaroslavTJ - Baník Hôrka58:14 (124.) 1b01:06:23 (176.) 1b02:12:04 (126.) 1b3
28.MužiLíška RóbertMartin17:52 (83.) 1b50:47 (86.) 1b56:53 (112.) 1b3
28.MužiMitz PeterPosledny Mohykan18:11 (94.) 1b56:36 (108.) 1b01:45:14 (52.) 1b3
28.MužiŠvagerko JánVikartovce RUN club23:24 (171.) 1b59:56 (133.) 1b01:09:10 (187.) 1b3
28.MužiPitoňák FrantišekCurling Club Poprad17:21 (61.) 1b01:00:45 (146.) 1b02:00:04 (97.) 1b3
28.MužiMaťašovský MichalActive life16:35 (39.) 1b50:10 (55.) 1b01:43:01 (45.) 1b3
28.MužiBukovič NorbertNikaWRC Rožňava16:50 (49.) 1b51:44 (66.) 1b01:39:19 (31.) 1b3
28.MužiPercel VladimírTJ Baník Hôrka25:09 (180.) 1b01:08:57 (155.) 1b01:22:43 (198.) 1b3
28.MužiSchütte TinoDJK Preussen 1911 Bochum18:06 (92.) 1b48:24 (68.) 1b55:10 (95.) 1b3
28.MužiŠperling VladimírActive life17:51 (81.) 1b59:03 (131.) 1b01:40:23 (38.) 1b3
28.MužiSudor DominikFurkotka team Štrbské Pleso17:15 (59.) 1b48:52 (71.) 1b56:56 (113.) 1b3
55.MužiKamas TomᚊKP Spišská Nová Ves37:13 (3.) 60b01:23:05 (4.) 50b110
56.MužiDubašák JozefAK Steeple Poprad37:04 (2.) 80b45:40 (28.) 4b84
57.MužiGemza TomᚊK Štrba43:05 (12.) 22b01:23:15 (5.) 45b67
58.MužiPetrovič MatejLKHL38:39 (5.) 45b43:25 (14.) 18b63
59.MužiPorubiak VladimírŠK Copy Servis Liptovský Mikuláš38:51 (6.) 40b43:42 (16.) 16b56
60.MužiGad MiroslavŠK Copy Servis Liptovský Mikuláš39:03 (7.) 36b45:18 (26.) 6b42
61.MužiOlejár LukášAK Steeple Poprad44:34 (20.) 12b01:27:37 (11.) 24b36
62.MužiDuračinský PeterPoprad16:36 (40.) 1b01:24:35 (8.) 32b33
63.MužiFelong PeterTJ štart Levoča42:41 (24.) 8b01:29:18 (13.) 20b28
64.MužiPalguta ĽuboslavRužomberok45:19 (27.) 5b01:30:27 (15.) 17b22
65.MužiKamenský Ján49:20 (49.) 1b01:32:16 (20.) 12b13
66.MužiBartko Tomᚊk Kriváň Važec42:15 (21.) 11b45:54 (31.) 1b12
67.MužiPažitný JozefSpišský Štiavnik46:57 (35.) 1b01:34:12 (24.) 8b9
68.MužiStaroň VladimírSkiveterán T.Štrba42:56 (25.) 7b51:03 (62.) 1b8
69.MužiKovalčík FrantišekKežmarok43:11 (26.) 6b01:40:01 (34.) 1b7
70.MužiŽugec JanBatizovce50:23 (57.) 1b01:39:06 (30.) 2b3
71.MužiBartko MartinSCS Poprad44:41 (34.) 1b51:33 (65.) 1b2
71.MužiBujda PavolGenPact01:00:15 (134.) 1b02:24:56 (143.) 1b2
71.MužiSchmiedl MariánZáchranná služba Košice01:03:16 (149.) 1b01:12:26 (192.) 1b2
71.MužiUrban Jozefšľimák Harichovský58:05 (125.) 1b01:51:29 (69.) 1b2
71.MužiLunter MartinŠK Telgárt18:24 (100.) 1b50:04 (82.) 1b2
71.MužiVotava KarelEmko23:05 (166.) 1b01:57:26 (91.) 1b2
71.MužiHyben RomanŠk Kriváň Važec47:49 (65.) 1b54:43 (88.) 1b2
71.MužiKrasula Pavel1. SKI MASTERS17:26 (67.) 1b45:18 (40.) 1b2
71.MužiŠoltés JozefOcu Rokycany46:46 (50.) 1b01:04:40 (167.) 1b2
71.MužiMiško ĽubošEntentiki Prešov16:23 (34.) 1b48:43 (44.) 1b2
71.MužiKopp MichalRužomberok52:54 (79.) 1b01:43:25 (47.) 1b2
71.MužiMattaj JanoKošice24:16 (176.) 1b01:02:20 (145.) 1b2
71.MužiRuman AdriánKráľová pri Senci52:19 (98.) 1b59:50 (135.) 1b2
71.MužiBendik PeterBendik Racing Team21:02 (143.) 1b01:00:26 (135.) 1b2
71.MužiŽugec ŠtefanBatizovce01:06:25 (177.) 1b02:07:58 (114.) 1b2
71.MužiRepček StanislavŠK Kriváň Liptovská Ondrašová59:39 (131.) 1b01:59:33 (93.) 1b2
71.MužiMajirský DanielHniezdne47:43 (63.) 1b54:39 (86.) 1b2
71.MužiHavrila RomanZAJO Team01:02:44 (155.) 1b01:54:28 (85.) 1b2
71.MužiFiamin IvanSlavia STU Bratislava01:02:12 (144.) 1b01:08:44 (186.) 1b2
71.MužiHubáček MartinPoprad16:38 (43.) 1b01:51:57 (72.) 1b2
71.MužiMandzák JurajTamwood21:55 (152.) 1b01:00:39 (138.) 1b2
71.MužiGaraj PavolBODY GYM52:46 (77.) 1b01:40:15 (36.) 1b2
71.MužiKubo MartinPoprad01:06:18 (174.) 1b02:11:15 (123.) 1b2
71.MužiPado RudolfLiptovský Mikuláš17:56 (86.) 1b47:08 (56.) 1b2
71.MužiSmriga FrantišekBK Steel Košice50:34 (58.) 1b01:42:44 (42.) 1b2
71.MužiLABAJ VladimírLiptovský Mikuláš - PODBREZINY47:34 (61.) 1b55:22 (97.) 1b2
71.MužiZverka JurajFABORY52:42 (76.) 1b01:48:45 (64.) 1b2
71.MužiKlein RadoTrnava18:46 (107.) 1b01:58:52 (92.) 1b2
71.MužiVozák ŠtefanŠuňava20:06 (129.) 1b51:40 (93.) 1b2
71.MužiGernáth ĽubomírLevoča54:58 (91.) 1b01:46:28 (59.) 1b2
71.MužiTomečko JozefMaras team01:01:34 (142.) 1b01:04:24 (165.) 1b2
71.MužiTomko MichalŠtrba51:40 (94.) 1b57:52 (121.) 1b2
71.MužiKlausman MiroslavDobšiná18:44 (106.) 1b59:56 (136.) 1b2
71.MužiGad ĽubomírŠK Copy Servis Liptovský Mikuláš45:28 (42.) 1b51:47 (68.) 1b2
71.MužiSEDLÁK Jozefrevuca50:17 (56.) 1b01:51:59 (73.) 1b2
71.MužiVaško PeterBrežany18:10 (93.) 1b56:01 (105.) 1b2
71.MužiSuchanovský PavolCurling Club Poprad47:13 (57.) 1b55:50 (102.) 1b2
71.MužiGdovin LukášBehame.sk18:34 (104.) 1b53:07 (102.) 1b2
71.MužiDlugoš AdriánCurling Club Poprad48:43 (70.) 1b56:25 (107.) 1b2
71.MužiOkruhlica ĽubomírNezávislosť Bratislava21:32 (148.) 1b01:04:13 (164.) 1b2
71.MužiBekeš MartinFurkotka team Štrbské Pleso17:17 (60.) 1b47:29 (60.) 1b2
71.MužiKrok Krzysztofniezrzeszony01:05:07 (169.) 1b02:15:00 (129.) 1b2
71.MužiŠvagerko TomášSpišská Teplica45:16 (39.) 1b01:42:54 (43.) 1b2
71.MužiBicko Jozefžiadny47:06 (37.) 1b01:44:01 (49.) 1b2
71.MužiKerestúri Františekbez klubu01:00:38 (137.) 1b02:15:44 (131.) 1b2
71.MužiPastucha SilvesterVítkovce16:49 (48.) 1b44:40 (33.) 1b2
71.MužiPARILAK GERARDTRICLUB MICHALOVCE24:48 (179.) 1b01:11:21 (191.) 1b2
71.MužiDosedla PeterEXPRESS PEOPLE RUN22:08 (157.) 1b57:18 (122.) 1b2
71.MužiGraca JánKežmarok48:17 (67.) 1b02:10:36 (120.) 1b2
71.MužiBartko MartinBajerov - Prešov17:43 (80.) 1b49:21 (73.) 1b2
121.MužiPetr JiřiDIADORA13:22 (1.) 100b100
121.MužiUrban JozefJM Demolex Bardejov - ŠKP Litvor38:08 (1.) 100b100
121.MužiUrban JozefJM DEMOLEX BJ - ŠKP Litvor35:53 (1.) 100b100
121.MužiSahajda TiborObal Servis Košice01:13:33 (1.) 100b100
125.MužiHapak EduardJM Demolex Bardejov40:06 (2.) 80b80
125.MužiŠimko PavelVečerní bežci01:18:44 (2.) 80b80
125.MužiRyška VítVSK Univerzita Brno13:58 (2.) 80b80
128.MužiKoleda ZdenkoRajec40:24 (3.) 60b60
128.MužiZimmermann Marián.týždeň, Lampa01:20:04 (3.) 60b60
128.MužiPecina DavidEleven Test Team14:21 (3.) 60b60
131.MužiDziedzic KonradKB Krościenko Wyżne41:04 (4.) 50b50
131.MužiŠtilla PeterTrian ŠK UMB Banská Bystrica37:59 (4.) 50b50
131.MužiHrdina TomášMoravský Krumlov14:30 (4.) 50b50
134.MužiSzabo JaroslavTJ Obal-servis Košice41:25 (5.) 45b45
135.MužiŠtieber MartinTerňa01:24:21 (6.) 40b40
135.MužiFořt MartinEleven Test Team14:50 (6.) 40b40
135.MužiWiezik MarošMartin42:00 (6.) 40b40
138.MužiDvořák PavelBiatlon Prostějov01:24:24 (7.) 36b36
138.MužiŠmotlák MartinAKV Bratislava14:53 (7.) 36b36
138.MužiKramarz EdmundSanok42:09 (7.) 36b36
141.MužiShanks StephenVictoria Park Harriers & Tower Hamlets AC14:56 (8.) 32b32
141.MužiPockľan JánŠK Hrachovo42:16 (8.) 32b32
143.MužiZając LeszekFaurecia14:57 (9.) 29b29
143.MužiGallik PeterAO Svit01:24:40 (9.) 29b29
145.MužiMraz JozefAKV Bratislava15:01 (10.) 26b26
145.MužiJurčík JánKKM Čadca42:41 (10.) 26b26
145.MužiGiacko LukášSKI TEAM Š. PLESO39:28 (10.) 26b26
148.MužiKoldinský JanTOM-KČT Kralupy nad Vltavou15:02 (11.) 24b24
148.MužiGriger TomášSport team Nová Lesná42:52 (11.) 24b24
148.MužiFriček JanGE Health Ahead39:54 (11.) 24b24
151.MužiSopúch DušanOravská Poruba - Výšný Koniec01:27:52 (12.) 22b22
151.MužiHudák AntonFalck40:07 (12.) 22b22
153.MužiVyšňovský PatrikMBO Strážske43:16 (13.) 20b20
153.MužiPončák TomášZdruž. pacientov s pľúcnou hypert.40:16 (13.) 20b20
153.MužiKořenek JánAmbiciózne hovadá15:13 (13.) 20b20
156.MužiFabry JozefSNWA15:13 (14.) 18b18
157.MužiBabiak OrestJM Demolex Bardejov43:31 (15.) 17b17
157.MužiChocholáč JanWLINIE15:15 (15.) 17b17
159.MužiZwiebel PeterQuasars40:40 (16.) 16b16
159.MužiKostka MichalBEHAME.sk15:16 (16.) 16b16
161.MužiPáleník MatejBK Pyxída Čierne Kľačany44:12 (17.) 15b15
161.MužiIvan ĽubošBK Biely Potok01:31:00 (17.) 15b15
161.MužiMikuš JánJALM41:05 (17.) 15b15
164.MužiŠvarc RomanPodbanské01:31:38 (18.) 14b14
164.MužiSylwester DudekRudnik41:41 (18.) 14b14
164.MužiŽák JiříPenzion Litvor Štrbské Pleso44:25 (18.) 14b14
167.MužiKačmarčík TomᚊportRysy-INOV-815:29 (19.) 13b13
168.MužiFranko LukášSpider Porúbka42:06 (20.) 12b12
168.MužiTakács ĽubomírKošice15:33 (20.) 12b12
170.MužiHrabčák PeterBK Šaca01:32:45 (21.) 11b11
170.MužiBelianský AntonAK Baník Prievidza15:44 (21.) 11b11
170.MužiPolák SamuelAC Nové Zámky44:38 (21.) 11b11
173.MužiJedinák Matúš EMKO športový klub15:46 (22.) 10b10
173.MužiFaško PavolOÚ Horná Lehota42:21 (22.) 10b10
175.MužiKlomínský Václav KČT Kralupy15:49 (23.) 9b9
175.MužiPavlík IvanKBBS Turčianske Teplice44:58 (23.) 9b9
175.MužiKrajger PatrikHniezdne42:36 (23.) 9b9
175.MužiŽemba MarošSubway01:33:20 (23.) 9b9
179.MužiPlekanec JurajBrno15:50 (24.) 8b8
179.MužiFurár MilanBK Duslo Šaľa45:03 (24.) 8b8
181.MužiKurian RastislavSpišská Nová Ves01:36:35 (25.) 7b7
182.MužiGregor MichalAKV Bratislava15:54 (26.) 6b6
183.MužiMiško ĹubošENTENTIKI Prešov43:22 (27.) 5b5
183.MužiŽelasko OndrejTDM klub Krompachy01:38:08 (27.) 5b5
185.MužiMichalík MartinŽiaden43:48 (28.) 4b4
185.MužiAntal AndrejTrnava01:38:16 (28.) 4b4
185.MužiVarga Jozef Maras team15:59 (28.) 4b4
188.MužiVerba RudolfBK Steel Košice45:42 (29.) 3b3
188.MužiMakovický MartinKošice16:02 (29.) 3b3
190.MužiVrábel MariánAC Nové Zámky44:21 (30.) 2b2
190.MužiGriger ĽubomírSport Team Nová Lesná45:47 (30.) 2b2
190.MužiVáclaviak StanislavAK Banik Prievidza16:09 (30.) 2b2
193.MužiBlažek PavolMarathon BB Team17:10 (58.) 1b1
193.MužiGancarčík DanielSport Team Nová Lesná01:00:56 (147.) 1b1
193.MužiSenderák MarcelTerňa01:42:58 (44.) 1b1
193.MužiJanota MichalAŠK Grafobal Skalica01:00:26 (136.) 1b1
193.MužiBobrik RadovanEMKO športový klub17:29 (68.) 1b1
193.MužiVanečko MartinRTG POPRAD01:51:32 (70.) 1b1
193.MužiMalega JánKamikse Košice56:18 (106.) 1b1
193.MužiKostolník PavelSportCool01:03:58 (150.) 1b1
193.MužiPitoňák RóbertSport Team Nová Lesná58:36 (126.) 1b1
193.MužiŠevčík JozefPoprad55:46 (116.) 1b1
193.MužiJánošík JozefFIT-WAY23:10 (167.) 1b1
193.MužiRada LadislavMBO Strážske53:35 (83.) 1b1
193.MužiStaroň MichalPROtour Travel Agency19:18 (112.) 1b1
193.MužiSchmidt Jiří-16:31 (36.) 1b1
193.MužiUdodik OliVila Kosodrevina24:47 (178.) 1b1
193.MužiVaverčák VladimírHeavyweight02:35:14 (146.) 1b1
193.MužiPogány BrankoKošice28:43 (189.) 1b1
193.MužiZaťko PeterKarhu run and ride51:46 (67.) 1b1
193.MužiKopinský ĽudovítPoprad48:16 (66.) 1b1
193.MužiPoloha LukášHexen02:13:41 (127.) 1b1
193.MužiStrakulak Maroš20:22 (134.) 1b1
193.MužiKakaščík JozefPrešov01:03:25 (159.) 1b1
193.MužiPetrík ViliamVysoké Tatry46:53 (34.) 1b1
193.MužiKypta PeterBK Sliač44:37 (32.) 1b1
193.MužiŠiffel Branislavžiadny21:18 (145.) 1b1
193.MužiKutnár JaroslavCSRC Košice01:06:40 (179.) 1b1
193.MužiJadamec MartinPoprad01:54:27 (84.) 1b1
193.MužiPal RobertLiptovsky Mikulas46:49 (51.) 1b1
193.MužiŠedivý JaroslavTrnava22:04 (156.) 1b1
193.MužiPalko MilanPoprad - Stráže02:03:43 (106.) 1b1
193.MužiValent Martinpre radosť z pohybu19:40 (123.) 1b1
193.MužiHirschman Jozef01:00:39 (144.) 1b1
193.MužiMiček MariánIG running01:41:59 (41.) 1b1
193.MužiVyletel DušanHodruša01:51:12 (68.) 1b1
193.MužiBartko TomᚊK Kriváň Važec55:50 (103.) 1b1
193.MužiMravec PeterNededza53:28 (82.) 1b1
193.MužiOgorzałek MateuszRedLineTeam19:10 (111.) 1b1
193.MužiŠkvarenina MartinSportrysy Klub50:14 (83.) 1b1
193.MužiPšenčík StanislavProdom Run16:24 (35.) 1b1
193.MužiMiklosik MarcelHlohovec24:40 (177.) 1b1
193.MužiKulla MilanLK Metropol02:29:57 (145.) 1b1
193.MužiHanes PavolBratislava49:15 (47.) 1b1
193.MužiBednár FrantišekOcÚ Brežany52:22 (99.) 1b1
193.MužiRemias Peteractive life28:42 (188.) 1b1
193.MužiKrsek MiroslavPenzion Litvor Štrbské Pleso51:31 (64.) 1b1
193.MužiBaloga StanislavBiatlon šk Prešov54:43 (114.) 1b1
193.MužiKalinay JánSp. Teplica02:11:29 (125.) 1b1
193.MužiUhříček PetrPerštejn20:15 (133.) 1b1
193.MužiBrutovský JánAmatér01:03:13 (158.) 1b1
193.MužiŽigo MartinBEHAME.sk46:11 (33.) 1b1
193.MužiLištiak VladimírŠK KRIVÁŇ VAŽEC44:31 (31.) 1b1
193.MužiSzaszi TiborSalati21:03 (144.) 1b1
193.MužiMochnacký JánJM Demolex Bardejov01:06:30 (178.) 1b1
193.MužiBerník PeterPoprad01:54:25 (83.) 1b1
193.MužiTajblik RastislavTJB Beniakovce18:01 (89.) 1b1
193.MužiŠilon JánGerlachov01:31:55 (199.) 1b1
193.MužiJamnický GejzaBK Spišská Teplica02:03:09 (105.) 1b1
193.MužiSeman IvanŠK Kriváň Ondrášová59:53 (132.) 1b1
193.MužiKuruc PeterHO-Metropol Kosice01:50:10 (67.) 1b1
193.MužiOrlovský MatúšKošice55:44 (100.) 1b1
193.MužiHalfar BernardTJ Sokol Štepánkovice01:02:35 (147.) 1b1
193.MužiKřen JakubROB Pardubice16:39 (45.) 1b1
193.MužiUdodik Viktortjb beniakovce28:17 (187.) 1b1
193.MužiPetho PeterDolný Smokovec58:05 (124.) 1b1
193.MužiMartinec RobinLuhačovice17:05 (56.) 1b1
193.MužiKapec IvaniRun19:35 (122.) 1b1
193.MužiRusina IvanOsamelý bežec01:00:31 (143.) 1b1
193.MužiTokarčík DušanKežmarok01:40:54 (40.) 1b1
193.MužiLikavský PeterAKV Bratislava19:01 (110.) 1b1
193.MužiČisár PeterKST Vojkovce49:56 (81.) 1b1
193.MužiMajerský FrantišekZachranári02:25:25 (144.) 1b1
193.MužiTomahogh JánKBL Turčianske Teplice49:07 (46.) 1b1
193.MužiNyéki Jakubnorskamoda.cz51:20 (63.) 1b1
193.MužiŠkvarenina IvanŠtrba54:37 (112.) 1b1
193.MužiFiló GyorgyKOB SOKOL KYSAK18:22 (99.) 1b1
193.MužiMúdry PeterKošice17:26 (66.) 1b1
193.MužiHajduček PeterKošice02:11:17 (124.) 1b1
193.MužiPetrovský BranislavKapušany20:13 (132.) 1b1
193.MužiDlugoš Miloslav Norbert-01:02:51 (156.) 1b1
193.MužiIVAN MilanBK SLIAĆ45:56 (32.) 1b1
193.MužiPolgár MarekMaťo TEAM17:34 (77.) 1b1
193.MužiKnapík MichalLevoča01:54:10 (82.) 1b1
193.MužiHargaš MiroslavSilvini Madshus Team17:58 (88.) 1b1
193.MužiSedlak Robertbez klubu01:19:38 (197.) 1b1
193.MužiTomaščík Jaroslavbez klubovej príslušnosti02:02:11 (104.) 1b1
193.MužiPavlík VladislavPoprad47:47 (64.) 1b1
193.MužiAlmási MarianBEHAME.sk16:21 (33.) 1b1
193.MužiRiŠa ĽuboŠVečerní bežci01:49:44 (65.) 1b1
193.MužiValášek PavolZväz vojakov SR Martin55:39 (99.) 1b1
193.MužiDinda MarianBA Krasnany01:02:34 (146.) 1b1
193.MužiDarvasi PeterBrunoLaurinec running16:39 (44.) 1b1
193.MužiVIDA ZOLTANZEBRA FUTOKLUB27:33 (186.) 1b1
193.MužiPavlík RomanKBL Turčianske Teplice57:54 (123.) 1b1
193.MužiFranko ValérKOB SOKOL KYSAK17:04 (55.) 1b1
193.MužiKostráb Tomᚎiadný01:00:16 (140.) 1b1
193.MužiLukco VladimirNovacany01:40:47 (39.) 1b1
193.MužiBothár IvanBK Sliač18:56 (109.) 1b1
193.MužiHusár FerdinandTrenčín49:47 (79.) 1b1
193.MužiZuščák JozefZuscakFamily24:03 (175.) 1b1
193.MužiHúska MichalMondi02:24:18 (142.) 1b1
193.MužiPeregrim ŠtefanJantex Humenné49:04 (45.) 1b1
193.MužiŠtekláč JozefMARTIN01:18:49 (196.) 1b1
193.MužiKamil BrnčíkDobšiná50:52 (60.) 1b1
193.MužiGernáth ĽubomírLevoča XC ski team54:22 (111.) 1b1
193.MužiKresánek RadoslavPetržalka22:46 (164.) 1b1
193.MužiGlatz RobertSvit02:10:56 (122.) 1b1
193.MužiDancák MarcelFintice52:51 (78.) 1b1
193.MužiBurghardt JakubLa Nina17:33 (75.) 1b1
193.MužiŠifra, Ing. JozefCORA GASTRO01:06:20 (175.) 1b1
193.MužiHlaváč AndrejMinimon Running Team Piešťany01:53:56 (81.) 1b1
193.MužiBrunovský FrantišekZV OZŽ pri GR ŽSR01:16:58 (159.) 1b1
193.MužiKlimčák JozefBK Stara Ľubovňa46:38 (48.) 1b1
193.MužiŠafčák Oliverziadny02:01:47 (102.) 1b1
193.MužiRuman DominikKráľová pri Senci17:26 (65.) 1b1
193.MužiBartko ŠtefanPrešov - Bajerov20:09 (131.) 1b1
193.MužiLorinčík DušanAmbiciózne hovadá16:16 (32.) 1b1
193.MužiJakim ŠtefanAmater01:48:20 (63.) 1b1
193.MužiHanula PavolLipt. Sliače55:14 (96.) 1b1
193.MužiSkačáni TomášDNR Jihlava19:29 (119.) 1b1
193.MužiBohaciak PeterŽilina26:15 (185.) 1b1
193.MužiGarček PeterOsamelý bežec57:53 (122.) 1b1
193.MužiPavlásek OndřejTJ Sokol Štepánkovice54:12 (110.) 1b1
193.MužiKocúr JaroslavJaro a Maro19:30 (120.) 1b1
193.MužiJamnický Gejza01:00:02 (139.) 1b1
193.MužiLištinský ĽubošVečerní bežci01:40:22 (37.) 1b1
193.MužiFelong EduardTJ Štart Levoča58:50 (130.) 1b1
193.MužiJarný MartinKOB SOKOL KYSAK24:03 (174.) 1b1
193.MužiMihalčín MartinPrešov02:22:39 (141.) 1b1
193.MužiLičko MatúšNitrianske Pravno48:43 (43.) 1b1
193.MužiMartinek PavolŽilina52:13 (96.) 1b1
193.MužiMaras LadislavMaras team01:11:11 (190.) 1b1
193.MužiLavrik JaroslavORHaZZ Poprad50:48 (59.) 1b1
193.MužiKráľ Martin Prešov18:21 (97.) 1b1
193.MužiKuzma Marceltjb beniakovce22:42 (163.) 1b1
193.MužiPolovka FrantisekElbatizpolo Batizovce02:10:06 (119.) 1b1
193.MužiPoliak MarekJaro a Maro18:49 (108.) 1b1
193.MužiRyboř MaxTJ Sokol Štěpánkovice49:39 (78.) 1b1
193.MužiHarach MichalKrunners17:32 (75.) 1b1
193.MužiVarga RóbertDAIKIN SK01:53:55 (80.) 1b1
193.MužiRajčák AntonAŠK Grafobal Skalica01:12:31 (158.) 1b1
193.MužiSerafin DariuszT.G SOKÓŁ ZAKOPANE46:30 (47.) 1b1
193.MužiNavrátil MartinFešáci02:01:40 (101.) 1b1
193.MužiVereb MiroslavVittória59:57 (137.) 1b1
193.MužiŠevčík JakubPoprad47:42 (62.) 1b1
193.MužiZelený IvanJaro a Maro17:25 (64.) 1b1
193.MužiĎurdík PavolBS Tatran Turany01:01:45 (154.) 1b1
193.MužiSmorada Slavomírspanok-lieči.sk01:47:52 (62.) 1b1
193.MužiLiskaj JozefBS Tatran Turany01:01:39 (143.) 1b1
193.MužiVilhan LukášNitra19:28 (118.) 1b1
193.MužiFoltýn MichalFRX16:38 (42.) 1b1
193.MužiKavuľa Miroslavunion26:08 (184.) 1b1
193.MužiUrbanovič LadislavBK Pyxída Čierne Kľačany57:48 (120.) 1b1
193.MužiBořucký MartinTJ Sokol Štěpánkovice54:12 (109.) 1b1
193.MužiRataj AdamKežmarok01:40:13 (35.) 1b1
193.MužiLiška JánBukovce58:38 (128.) 1b1
193.MužiSecomandi DavideKukurica Squad16:12 (31.) 1b1
193.MužiKrížik MichalRE/MAX RIGHT WAY55:00 (92.) 1b1
193.MužiRepka TomášSport Rysy48:17 (42.) 1b1
193.MužiFranko JozefOBS Prešov17:55 (85.) 1b1
193.MužiKuvik MichalArching01:10:09 (189.) 1b1
193.MužiFabry JozefSNWA18:13 (96.) 1b1
193.MužiIvanovič PeterVŠEMvs22:42 (162.) 1b1
193.MužiVonderčík MichalSMITECOM02:09:50 (117.) 1b1
193.MužiTomko PeterŠtrba49:32 (76.) 1b1
193.MužiNemjo FilipVila Kosodrevina24:02 (173.) 1b1
193.MužiUdžan RasťoBK Stará Ľubovňa02:22:02 (139.) 1b1
193.MužiSkala VladoKBL Turčianske Teplice01:05:20 (172.) 1b1
193.MužiSUCHÝ ZdenoGPUK Poprad01:53:41 (79.) 1b1
193.MužiSchneider MatúšBatizovce01:11:18 (157.) 1b1
193.MužiKvita Josefa.k.emila zatopka46:30 (46.) 1b1
193.MužiBaláž Peterbez klubu02:00:37 (98.) 1b1
193.MužiAntal PeterVysoké Tatry59:49 (134.) 1b1
193.MužiValachovič MichalM&M17:25 (63.) 1b1
193.MužiKohút PeterOŠK Ludrová01:01:34 (153.) 1b1
193.MužiScibior MichalScibior01:47:52 (61.) 1b1
193.MužiMarton RadovanKOB SOKOL KYSAK17:32 (74.) 1b1
193.MužiReiberger MichalSokoLH19:27 (117.) 1b1
193.MužiKoravský RomanEleven Test Team16:38 (41.) 1b1
193.MužiKavuľa Michalunion26:07 (183.) 1b1
193.MužiForrai MariánKošice57:42 (119.) 1b1
193.MužiBořucký JiříTJ Sokol Štěpánkovice54:11 (108.) 1b1
193.MužiLeskovsky MilanEMKO športový klub16:56 (52.) 1b1
193.MužiDubiel LukyVila Kosodrevina38:37 (194.) 1b1
193.MužiMartinko MartinPoprad01:39:33 (33.) 1b1
193.MužiZaremba PeterPtičie52:38 (74.) 1b1
193.MužiFedič MarekMichalovce58:27 (125.) 1b1
193.MužiMarendiak MartinBratislava17:53 (84.) 1b1
193.MužiJambor MartinPulse 23001:09:26 (188.) 1b1
193.MužiPeško BorisKruners18:12 (95.) 1b1
193.MužiVydarený VladislavAŠK Grafobal Skalica47:23 (59.) 1b1
193.MužiDuchovič MichalVŠEMvs22:41 (161.) 1b1
193.MužiSirkovský ErikDobrodruhovia02:09:19 (116.) 1b1
193.MužiJurčo MichalVSK FTVS UK Praha49:30 (75.) 1b1
193.MužiStone Brian RobertHolme Pierrepont RC23:40 (172.) 1b1
193.MužiKolesár Mikuláš?02:21:07 (137.) 1b1
193.MužiSpodniak JánBanská Bystrica48:01 (41.) 1b1
193.MužiHradňanský FrantišekBaník Handlová01:09:55 (156.) 1b1
193.MužiOravec IvanŠK Tatranská Lomnica02:00:02 (96.) 1b1
193.MužiRajec Pavol59:22 (132.) 1b1
193.MužiŠaradín DušanLevoča01:01:28 (152.) 1b1
193.MužiValkovic MichalLaura runnign team01:46:49 (60.) 1b1
193.MužiKelecsényi TimotejAŠK Fenix Bratislava17:32 (73.) 1b1
193.MužiDvořák MiroslavBRASKO TEAM20:50 (139.) 1b1
193.MužiTekely JaroslavMK Tatran Sp.Nová Ves01:05:16 (171.) 1b1
193.MužiPudiš ŠtefanLudrová01:53:12 (77.) 1b1
193.MužiPolák JozefOU Hul57:30 (118.) 1b1
193.MužiŠkvarenina IvanŠtrba53:53 (107.) 1b1
193.MužiPjatak MariánĽubica33:59 (193.) 1b1
193.MužiCapek MartinČadečka52:31 (73.) 1b1
193.MužiMaciejak RichardAlpin Club Svit54:49 (90.) 1b1
193.MužiKyselica MilošTrenčianské Teplice01:01:14 (141.) 1b1
193.MužiFrey EduardKČT - TOM Kralupy nad Vltavou19:26 (116.) 1b1
193.MužiDubiel AlexVila Kosodrevina25:59 (182.) 1b1
193.MužiCipl FrantišekBonbon Praha21:43 (149.) 1b1
193.MužiKnižka GabrielKnižka team01:08:27 (185.) 1b1
193.MužiPavlásek MichalTJ Sokol Štepánkovice47:14 (58.) 1b1
193.MužiKráľ StanislavSobrance22:24 (160.) 1b1
193.MužiJagerčík MiroslavFešáci02:07:58 (115.) 1b1
193.MužiValachovič MartinM&M18:43 (105.) 1b1
193.MužiMartinek RomanŽilina49:09 (72.) 1b1
193.MužiLačný JánFAMONRUN02:20:49 (136.) 1b1
193.MužiMalíček JánMALCO Myjava47:20 (39.) 1b1
193.MužiNiznan MilanBBS Bratislava51:38 (92.) 1b1
193.MužiDřizga ViktorBratislava45:24 (41.) 1b1
193.MužiGozdz WojtekSpeleoklub Swietokrzyski16:52 (50.) 1b1
193.Mužicingel jaroslavTJ Javorina Malcov01:59:45 (94.) 1b1
193.MužiLichý PeterSport Rysy59:00 (130.) 1b1
193.MužiJust MartinVŠEMvs19:58 (127.) 1b1
193.MužiRajtók Jurajbežci Lučenec01:01:22 (151.) 1b1
193.MužiDuda RomanMartin01:44:41 (51.) 1b1
193.MužiČeklovský VladimírMoravany17:30 (72.) 1b1
193.MužiKral TomasEasyrun20:48 (138.) 1b1
193.MužiTextoris Ján01:05:11 (170.) 1b1
193.MužiKrižan MarekKošice01:52:54 (76.) 1b1
193.MužiMasarovič AndrejAndrej Masarovič01:06:25 (153.) 1b1
193.MužiBaláž MarekŠK Štrba53:49 (106.) 1b1
193.MužiMušinský MilanKarate klub UNION Košice31:16 (192.) 1b1
193.MužiSviták StanislavAK Zilina52:21 (72.) 1b1
193.MužiZáloha MiroslavTJ Sokol Štepánkovice56:55 (120.) 1b1
193.MužiHUSVÁR FrantišekActive life KOŠICE23:21 (170.) 1b1
193.MužiKrolák MichalSport team Nová Lesná54:44 (89.) 1b1
193.MužiČurlej JozefO5 BK Furča Košice01:01:09 (140.) 1b1
193.MužiBrezovsky Pavoldknb19:25 (115.) 1b1
193.MužiBlanár IvanPivné Tornádo25:35 (181.) 1b1
193.MužiSabo MiroslavBK Steel Košice57:24 (117.) 1b1
193.MužiHorník PeterBratislava49:49 (52.) 1b1
193.MužiEbbage Steve Rushcliffe A.C.22:20 (159.) 1b1
193.MužiVizner VladimírČaňa02:07:04 (112.) 1b1
193.MužiPetlán RadekSTS Chvojkovice - Brod02:19:40 (135.) 1b1
193.MužiTelepun MartinBK Steel Košice47:12 (38.) 1b1
193.MužiBartko VladimírŠk Kriváň Važec51:18 (90.) 1b1
193.MužiSmolár JúliusMK Tatran SP.Nova Ves01:07:35 (182.) 1b1
193.MužiŠtekauer JánBBS Bratislava01:55:59 (88.) 1b1
193.MužiVrták JozefNedožery-Brezany58:57 (129.) 1b1
193.MužiŠulej MatúšChocoland Slovensko01:01:11 (149.) 1b1
193.MužiGernáth BranislavLeuško Anakin Team01:43:43 (48.) 1b1
193.MužiMráz FrantišekToppres Run Team BB01:01:00 (139.) 1b1
193.MužiSvitak PetrPraha 6 - Dejvice17:30 (71.) 1b1
193.MužiLovič MarcelKošice20:47 (137.) 1b1
193.MužiGerényi Richardfotogerenyi.sk01:52:23 (75.) 1b1
193.MužiKováč ĽubomírLIESKOVEC01:06:15 (152.) 1b1
193.MužiHanus MiroslavMartin52:15 (71.) 1b1
193.MužiVitko PavolRenátka Dlháče56:28 (118.) 1b1
193.MužiPALOTAI GáborZEBRA FUTOKLUB23:15 (169.) 1b1
193.MužiKic MichalSK B. Bystrica54:40 (87.) 1b1
193.MužiSabanoš GejzaMARAS TEAM19:24 (114.) 1b1
193.MužiČerveňan AndrejBEHAME.sk16:34 (38.) 1b1
193.MužiPetrovič PavolLevoča57:18 (116.) 1b1
193.MužiŠifra Peterneregistrovaný53:18 (103.) 1b1
193.MužiHockicko TomášKošice46:55 (54.) 1b1
193.MužiNicholson IanRushcliffe AC22:19 (158.) 1b1
193.MužiHandzuš MariánDobrodruhovia02:06:50 (111.) 1b1
193.MužiLukeš MartinEleven Test Team18:28 (103.) 1b1
193.MužiVaško PeterOcU Brežany48:30 (69.) 1b1
193.MužiDlugoš MariánBK Iskra Svit02:15:44 (132.) 1b1
193.MužiŽelinský RudolfSVK20:30 (136.) 1b1
193.MužiKimlička TomášSport team Nová Lesná01:04:05 (162.) 1b1
193.MužiVechter MichalVýchodná51:14 (89.) 1b1
193.MužiNásaly JozefVK21:28 (147.) 1b1
193.MužiLokaj VladoMylan01:06:58 (181.) 1b1
193.MužiSasák ŠtefanPOLÍCIA SVIT01:55:39 (88.) 1b1
193.MužiHriňák LukášSport Team Nová Lesná49:43 (51.) 1b1
193.MužiMikuška PavelBITO-Skladovacia technika s.r.o.19:51 (125.) 1b1
193.MužiBartko Vadimír01:01:06 (148.) 1b1
193.MužiToporcer BranislavSPK Medveď, o.z. SNV01:43:04 (46.) 1b1
193.MužiTomčík JozefKoliba-Myslava17:30 (70.) 1b1
193.MužiVaško Peterocu Brežany01:52:08 (74.) 1b1
193.MužiHritz PeterŠport team Nová Lesná01:04:47 (151.) 1b1
193.MužiLYZNICKY ŽIGMUNDMSANA DOLNA44:54 (37.) 1b1
193.MužiMazáň JozefKBL Trrenčianske Teplice58:37 (127.) 1b1
193.MužiPauler OldřichGoral marathon team Čadca52:03 (70.) 1b1
193.MužiBujňák ŠtefanSvidník56:23 (117.) 1b1
193.MužiKresánek MiroslavPetržalka18:27 (102.) 1b1
193.MužiBanczík Marcel-23:12 (168.) 1b1
193.MužiBekeš MartinSport Team Nová Lesná53:58 (85.) 1b1
193.MužiKičin Ľubomírneregistrovaný50:27 (85.) 1b1
193.MužiKożuch MichałRedLineTeam16:32 (37.) 1b1
193.MužiTrnka JánLevoča57:15 (115.) 1b1
193.MužiErdziak PavolTASR Bratislava52:48 (101.) 1b1
193.MužiSzegedi TomášActive life28:44 (190.) 1b1
193.MužiSchmiedl PeterBMSC02:06:06 (110.) 1b1
193.MužiMikolaj PeterHexen02:13:41 (128.) 1b1
193.MužiNiko KarolSvit20:23 (135.) 1b1
193.MužiBačík PeterO5 BK Furča Košice01:04:00 (160.) 1b1
193.MužiPavlovkin LukášSalati21:24 (146.) 1b1
193.MužiLehotský MilanN. Lesná01:06:52 (180.) 1b1
193.MužiMádr MiroslavNové Mesto nad Váhom01:54:40 (86.) 1b1
193.MužiŠichta LukášBS Tatran Turany49:24 (50.) 1b1
193.MužiRoško ĽubošPoša18:05 (91.) 1b1
193.MužiGroman DamiánSlovenská Ves46:52 (53.) 1b1
503.MužiMag JozefDobro Dosli0
503.MužiKušmirek DenisSubway0
503.MužiKrolák BorisBK Iskra Svit0
503.MužiBizub MartinSvit0
503.MužiLacko SvetozárSocial UP0
503.MužiHrivko RadoslavSubway0
503.MužiMačák MartinBK Iskra Svit0
503.MužiBak RomanGenerali Run Team0
503.MužiGromovsky JozefRay-1000
503.MužiSkvašík RomanBK Iskra Svit0
503.MužiPipíška PeterBK Iskra Svit0
503.MužiStrnka MiroslavVysoké Tatry0
503.MužiJuštík MatúšBK Iskra Svit0
503.MužiFrkáň Lukášneregistrovaný0
503.MužiIštvánik RóbertBK Iskra Svit0
503.MužiHrivko LadislavSubway0
503.MužiDlugoš DanielBK Iskra Svit0
503.MužiMaterný MichalGanovce0
503.MužiVasiľov MatejHURKARE0
503.MužiBachan MartinBK Iskra Svit0
503.MužiMadzin MichalBK Iskra Svit0
503.MužiCuník JaroslavVITALGYM POPRAD0
503.MužiKováčik PavolNVR GYM0
503.MužiOvšonka PatrikAR 13 - ARNE KROTAK0
503.MužiMalček MarekTrian UMB Banská Bystrica0
503.MužiStang EricBK Iskra Svit0
503.MužiBriatka MikulášMladosť Poprad0
503.MužiBartoš MatúšBK Iskra Svit0
503.MužiFindura RomanBK Iskra Svit0
503.MužiFico Janžiaden0
503.MužiKačmarčík LukášBK Iskra Svit0
503.MužiPotočný LadislavGiro d´Italia 93 winner0
503.MužiGajdoš RastislavBK Iskra Svit0
503.MužiMaťašovský MichalSocial UP0
503.MužiBelavý BorisBK Iskra Svit0
503.MužiLichý PeterSportrysy Club0
503.MužiBartko AdriánGiro d´Italia 93 winner0
503.MužiIvanko ŠtefanGenerali Run Team0
503.MužiBendík JakubBK Iskra Svit0
503.MužiRedaj IvanRay-1000
503.MužiKŕč RadovanBK Iskra Svit0
503.MužiBukovič ŠtefanPVS a.s.0
503.MužiGallik FrantišekGiro d´Italia 93 winner0
503.MužiSvisták MárioOK SPORT0
503.MužiLednický PatrikBK Iskra Svit0
503.MužiKlimo MartinNVR0
503.MužiŠterbák TomášBK Iskra Svit0
503.MužiStankoven ĽubošĽuboš Stankoven0
503.MužiKubaský SamuelBK Iskra Svit0
503.MužiHollý Miroslavžiaden0
503.MužiNeupauer JánMajnehu/ Spišská Bela0
503.MužiGiacko JurajGiacko0
503.MužiSeman StanislavBK Iskra Svit0
503.MužiKrull Ján PavolBK Iskra Svit0
503.MužiGajan MilanSvit0
503.MužiDanišovský TomášPoprad0
503.MužiKukura PeterJánovce0
503.MužiŠčurka JaroslavDHZ Spišská Sobota0
503.MužiGajan TomášBK Iskra Svit0
503.MužiHajduk VáclavBK Iskra Svit0
503.MužiDemocko TomasJakub Baluch - Crossfit team0
503.MužiDrobný JánBK Iskra Svit0
503.MužiDobranský MarekSNV0
503.MužiAugustiňák DusanPOPRAD0
503.MužiBalčo IvanSvit0
503.MužiŠuster PatrikBK Iskra Svit0
503.MužiGriglak PatrikAK Elán pri ZSŠOS Kežmarok0
503.MužiBocko RichardBK Iskra Svit0
503.MužiLehotský MariánBK Iskra Svit0
503.MužiVenglár PeterASPEL TURBO TEAM0
503.MužiKostolník PavolSportCool0
503.MužiŠramek VladimírIRUN0
503.MužiGabona PatrikBK Iskra Svit0