Moje konto a preteky
Toggle navigation
Kalendár pretekov
Výsledky
Pretekári
Trate
O projekte
Hľadaj
Malý štrbský maratón - 39. ročník
Zoznam pretekárov
Pretekaj.sk
Podujatia
Malý štrbský maratón...
Preteky:
Všetky preteky
MŠM - 31 km
MŠM - 10 km
MŠM - Nordic Walking
Žiacke kategórie
Vyhľadávanie:
Prezentácia:
Všetci
Neprezentovaní
Prezentovaní
Neštartuje
Filtruj
Preteky
BIB
Kat.
Trať
Meno
Nar.
Tím / Klub
Štát
Prez.
Úhrada
MŠM - 31 km
1
M40
A
BABYAK Orest
1968 M
JM Bardejov
UKR
Áno
OK
Žiacke kategórie
1
ZM1
ZA
KAČMARČÍK Marek
2012 M
Svit
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
2
ZF2
ZB
KLIMOVSKÁ Lucia
2011 F
Košice
SVK
Áno
OK
MŠM - 31 km
2
M40
A
STARODUBTSEV Viktor
1970 M
JM Bardejov
UKR
Áno
OK
Žiacke kategórie
3
ZF4
ZC
FALTIČKOVÁ Sofia
2003 F
Chmelnica
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
3
M50
A
TISZA Tibor
1957 M
BK Steel Košice
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
4
ZF4
ZC
FALTIČKOVÁ Diana
2004 F
Chmelnica
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
4
F50
A
TISZOVÁ Alžbeta
1957 F
TMS International Ko...
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
5
M40
A
REPČÍK Pavel
1968 M
OÚ Mengusovce
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
5
ZM4
ZC
REPČÍK Peter
2004 M
Košice
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
6
F
A
SZABÓ Tünde
1989 F
Pécs Mecsek
HUN
Áno
OK
Žiacke kategórie
6
ZM3
ZD
TOMKO Nikolas
2007 M
Štrba
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
7
ZF4
ZC
BARTKOVÁ Vanessa
2004 F
Važec ŠK Kriváň
SVK
Áno
OK
MŠM - 31 km
7
M
A
FAŠUNGOVÁ Petra
1990 F
Všc Dukla BB/ADIDAS ...
SVK
Áno
OK
MŠM - 31 km
7
F
A
FAŠUNGOVÁ Petra
1990 F
Všc Dukla BB/ADIDAS ...
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
8
F
B
MALAIA Nataliia
1982 F
Goral marathon
UKR
Áno
OK
Žiacke kategórie
8
ZM3
ZD
RENKO Mário
2005 M
Važec ŠK Kriváň
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
9
ZM1
ZA
HANEČÁK Tristan
2012 M
Podolínec
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
9
M70
B
PAŠKO Daniel
1935 M
Tatrakon Poprad
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
9
M70
A
PAŠKO Daniel
1935 M
Tatrakon Poprad
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
10
ZF3
ZD
JÁNOŠIKOVÁ Nicol
2005 F
Zborov nad Bystricou
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
10
FJ
B
LEVOCKÁ Lenka
1998 F
Štrba
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
11
ZF2
ZB
HANEČÁKOVÁ Sára
2011 F
Podolínec
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
11
ZM5
ZE
SMREK Matúš
2001 M
Dobšiná
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
11
MD
B
SMREK Matúš
2001 M
Dobšiná
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
12
ZF3
ZD
JÁNOŠIKOVÁ Chiara
2006 F
Zborov nad Bystricou
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
12
ZF5
ZF
ROVDEROVÁ Aneta
2001 F
KBT SPIŠ
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
13
ZF5
ZF
MRAVOVÁ Miroslava
2001 F
ŠK Štrba
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
13
ZF4
ZC
PLEVÁKOVÁ Romana
2004 F
Važec ŠK Kriváň
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
14
ZM2
ZB
HÁMOR Michal
2009 M
Šuňava
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
14
ZM5
ZE
MEZOVSKÝ Peter
2001 M
Liptovská Teplička
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
15
ZF5
ZF
BIDULSKÁ Lenka
2002 F
Akademik TU
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
15
ZF1
ZA
HÁMOROVÁ Linda
2013 F
Šuňava
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
16
ZM5
ZE
BAŠISTA Dominik
2002 M
Raslavice
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
16
ZF3
ZD
MRÁZOVÁ Sabina
2010 F
Banská Bystrica
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
17
ZF1
ZA
KUKUČOVÁ Viktória
2013 F
Chomutov
CZE
Nie
OK
Žiacke kategórie
18
ZM2
ZB
POLÁK Martin
2011 M
Malinovo
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
19
ZM2
ZB
POLÁK Samko
2011 M
Malinovo
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
20
ZM1
ZA
SIVUĽKA Martin
2014 M
Kamienka
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
31
M40
A
PAVLOV Miroslav
1976 M
AUTOARENA Levoča
SVK
Nie
MŠM - 31 km
32
M
A
HEIC Miloš
1978 M
Kená
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
33
F
A
DONOVALOVÁ Eva
1984 F
Maraton BB team
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
34
M70
B
GAMAN Jaroslav
1935 M
AVanti Havířov
CZE
Nie
OK
MŠM - 31 km
35
M50
A
SEDLÁK Jozef
1966 M
Revúca
SVK
Nie
MŠM - 10 km
36
M40
B
BALOGA Stanislav
1969 M
Bšk Prešov
SVK
Nie
MŠM - 10 km
37
FD
B
BALOGOVÁ Radka
1999 F
Bšk Prešov
SVK
Nie
MŠM - 10 km
38
FJ
B
BALOGOVA Alexandra
1997 F
Bšk Prešov
SVK
Nie
MŠM - 10 km
39
M
B
KROJER Ján
1980 M
Štrba
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
40
F
B
DUPEJOVÁ Ľubica
1988 F
Žilina
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
41
ZM1
ZA
KOVÁČ Viktor Lucas
2013 M
Štrba
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
42
ZF1
ZA
HOLÍKOVÁ Nelka
2012 F
TJ Mier Kamienka
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
43
ZM1
ZA
ZAJAC Tadeáš
2012 M
Rabbit Running Team ...
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
44
ZF1
ZA
ZAJACOVÁ Gréta
2014 F
Rabbit Running Team ...
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
45
ZM1
ZA
DINDA Richard
2014 M
BA Rača
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
46
ZF2
ZB
KOVÁČOVÁ Laurinka
2009 F
Štrba
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
47
ZF2
ZB
SIVUĽKOVÁ Evička
2010 F
TJ Mier Kamienka
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
48
ZM2
ZB
KAŠŠA Dávid
2009 M
MŠ Štrba
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
49
ZF2
ZB
ŠULÁKOVÁ Ela
2010 F
Štrba
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
50
ZF2
ZB
JUHÁSOVÁ Dáša
2010 F
ŠK Štrba
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
51
ZF2
ZB
RUMANOVÁ Michaela
2010 F
Kráľová pri Senci
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
52
ZF2
ZB
BEKEŠOVÁ Nina
2009 F
Furkotka Team Štrbsk...
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
53
ZF2
ZB
BEKEŠOVÁ Sára
2011 F
Furkotka Team Štrbsk...
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
54
ZF2
ZB
SZATMÁRY Nina
2010 F
Lastomír
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
55
ZF2
ZB
KYSEĽOVÁ Sandra
2011 F
Prešov
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
56
ZF4
ZC
JORDÁNOVÁ Viktória
2004 F
AK Steeple Poprad
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
57
ZM4
ZC
BELICAJ Benjamin
2003 M
Zákamenné
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
58
ZF4
ZC
GANSEJOVÁ Miriama
2004 F
ZŠ Jarná Poprad
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
59
ZF4
ZC
ORAVCOVÁ Kristína
2004 F
KBT SPIŠ
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
60
ZM4
ZC
OVČARÍK Dávid
2004 M
SOPKA Seňa
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
61
ZF3
ZD
JORDÁNOVÁ Katarína
2006 F
AK Steeple Poprad
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
62
ZM3
ZD
BELICAJ Sebastian
2006 M
Zákamenné
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
63
ZM3
ZD
KLIMOVSKÝ Matej
2007 M
FC VSS Košice U9
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
64
ZF3
ZD
KAŠŠOVÁ Mária
2007 F
ZŠ Štrba
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
65
ZM3
ZD
JUHÁS Matej
2008 M
ŠK Štrba
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
66
ZM3
ZD
KOSTELNÍK Richard
2005 M
KBT SPIŠ
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
67
ZM3
ZD
KOSTELNÍK Kristián
2008 M
KBT SPIŠ
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
68
ZM3
ZD
TRIPŠANSKÝ Martin
2007 M
KBT SPIŠ
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
69
ZF3
ZD
SZATMÁRY Tímea
2006 F
Lastomír
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
70
ZF3
ZD
BENDÍKOVÁ Danka
2005 F
AK Steeple Poprad
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
71
ZM3
ZD
SMÁK Julian
2007 M
Žilina
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
72
ZM3
ZD
JANŠO Jakub Karol
2006 M
Klub orientačného be...
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
74
ZF3
ZD
FENDEKOVÁ Dominika
2006 F
Obec Liptovská Tepl...
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
75
ZF3
ZD
ŠIMKOVÁ Ema
2005 F
Spišský Štvrtok
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
76
ZM2
ZB
SKUBEŇ Sebastián
2010 M
Košice - Forrest Gum...
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
77
ZM4
ZC
GAHURA Matúš
2003 M
Poprad
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
78
ZM3
ZD
LAZORIK Juraj
2007 M
Veľký Slivník
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
79
ZF3
ZD
KAĽAVSKÁ Martina
2006 F
Kaľavčata Košice
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
80
ZM2
ZB
LAZORIK Jakub
2009 M
Veľký Slivník
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
81
ZM1
ZA
ZAŤURA Filip
2012 M
ZŠ s MŠ Šuňava
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
82
ZM2
ZB
GURECKA Tomáš
2009 M
Štrba
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
83
ZF2
ZB
ŠUPICOVÁ Petra
2011 F
Sokol Trenčín
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
84
ZF1
ZA
GURECKOVÁ Soňa
2012 F
Štrba
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
85
ZF2
ZB
KOVÁČOVÁ Dorota
2009 F
NIcoolKA Zvolenská S...
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
86
ZM3
ZD
KOREŇ Benjamín
2005 M
Obec Liptovská Tepli...
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
87
ZF4
ZC
KAĽAVSKÁ Petra
2003 F
Kaľavčata Košice
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
88
ZM2
ZB
FENDEK Andrej
2009 M
Obec Liptovská Tepli...
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
89
ZM1
ZA
ZAŤURA Félix
2014 M
MS Sunava
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
91
ZM3
ZD
ŠČERBÁK Markus
2007 M
SOPKA Seňa
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
92
ZM3
ZD
VARGA Erik
2007 M
SOPKA Seňa
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
93
ZM3
ZD
PTÁČEK Douglas
2008 M
SOPKA Seňa
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
94
ZM2
ZB
PTÁČEK Luis
2009 M
SOPKA Seňa
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
95
ZF4
ZC
ŠUPICOVÁ Lena
2003 F
Slávia športové gymn...
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
96
ZF1
ZA
PITOŇÁKOVÁ Mia
2013 F
Curling Club Poprad
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
97
ZF3
ZD
ŠIMKOVÁ Karolína
2008 F
Spišský Štvrtok
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
98
ZF2
ZB
HOLLÁ Lea
2010 F
Gôtovany
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
99
ZF3
ZD
KOKORUĎOVÁ Karina
2005 F
Poprad
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
100
ZM2
ZB
KOVÁCS Tibor
2011 M
Batizovce
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
101
ZM1
ZA
BELICAJ Bartolomej
2014 M
Zákamenné
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
102
ZF1
ZA
FEDOROVÁ Karin
2012 F
SOPKA Seňa
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
103
ZM2
ZB
SOPOLIGA Paul Adrian
2009 M
SOPKA Seňa
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
104
ZM3
ZD
HUĎA Tomáš
2006 M
SOPKA Seňa
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
105
ZM4
ZC
BALOGA Štefan
2004 M
Biatlon ŠK Prešov
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
106
ZF3
ZD
OVSIAKOVÁ Adela
2006 F
ŠK Horec Liptovská T...
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
107
ZF1
ZA
KOVÁCSOVÁ Megan
2013 F
Batizovce
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
108
ZM2
ZB
TEKEĽ Andres
2011 M
ŠK Štrba
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
109
ZM3
ZD
OVSIAK František
2005 M
ŠK Horec Liptovská T...
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
110
ZM3
ZD
DUBECKÝ Martin
2008 M
SOPKA Seňa
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
111
ZF2
ZB
STARUCHOVA Ninka
2010 F
SK Strba
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
112
ZM3
ZD
DUBECKÝ Richard
2005 M
SOPKA Seňa
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
113
ZF3
ZD
BALOGOVÁ Bibiána
2007 F
Biatlon ŠK Prešov
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
114
ZF1
ZA
FEDOROVÁ Simonka
2014 F
SOPKA Seňa
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
115
ZM1
ZA
OMASTA Lukáš
2012 M
Štrba
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
116
ZF4
ZC
SOKOLOVÁ Margaréta
2003 F
ŠK Štrba
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
117
ZF4
ZC
SOKOLOVÁ Natália
2004 F
ŠK Štrba
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
118
ZM2
ZB
HUDÁK Patrik
2009 M
ŠK Štrba
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
119
ZM4
ZC
SOPKO William
2004 M
Slávia TU Košice
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
120
ZF2
ZB
ŘIHÁKOVÁ Elissa
2010 F
Ženský beh Žilina
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
121
ZM2
ZB
ZEMAN Michal
2010 M
DONAUSTADT
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
122
ZM4
ZC
HARHOVSKÝ Matej
2004 M
Spišské Bystré
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
123
ZM3
ZD
RUSNAK Alexander
2006 M
ZS Spisska Sobota
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
124
ZF1
ZA
BÁTORIOVA Elena
2014 F
Štrba
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
125
ZM1
ZA
BÁTORI Martin
2012 M
Štrba
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
126
ZF3
ZD
GIŇOVSKÁ Denisa
2008 F
ŠK pre Radosť Bardej...
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
127
ZF1
ZA
ZEMANOVA Tatiana
2012 F
DONAUSTADT
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
128
ZF2
ZB
CEKLÁROVÁ Ema
2009 F
Štrba
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
129
ZF3
ZD
GORLICKÁ Michaela
2008 F
individual Gerlachov
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
130
ZM1
ZA
DRATVA Michal
2013 M
Šuňava
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
131
ZM2
ZB
DRATVA Ján
2010 M
Šuňava
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
132
ZF1
ZA
KRUPOVÂ Nela
2013 F
Štrba
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
133
ZM3
ZD
KRUPA Jakub
2006 M
Štrba
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
134
ZM4
ZC
CEKLÁR Andrej
2004 M
Štrba
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
135
ZF3
ZD
ZIMMERMANNOVÁ Kristína
2008 F
Zimmermann Running T...
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
136
ZM2
ZB
BOHUNČAK Jakub
2011 M
Štrba
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
137
ZF1
ZA
CHOMJAKOVÁ Ľubomíra
2012 F
Prešov
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
138
ZM2
ZB
SABOL Martin Jan
2009 M
Prešov
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
140
ZM3
ZD
LAUROVIČ Adam
2008 M
Bratislava
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
141
ZM3
ZD
KOŠÁR Dominik
2007 M
Velka Lomnica
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
142
ZM1
ZA
KOŠÁR David
2012 M
Velka Lomnica
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
143
ZM1
ZA
MACKO Markus
2012 M
Štrba
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
144
ZF1
ZA
MACKOVA Karin
2014 F
Štrba
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
145
ZM2
ZB
REZNIK Damian
2011 M
Štrba
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
146
ZM3
ZD
KUBASKÝ Štefan
2005 M
šk štrba
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
147
ZM4
ZC
KLEIN Mario
2003 M
Svit
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
148
ZM3
ZD
KUBASKÝ Štefan
2005 M
šk štrba
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
149
ZM3
ZD
BIDULSKÝ Matej
2005 M
Akademik TU
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
150
ZM4
ZC
SZOTÁK Lukáš
2004 M
Akademik TU
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
151
ZF4
ZC
POLAKOVIČOVÁ Emma
2004 F
SPORT RYSY Poprad
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
152
ZF3
ZD
JACKOVÁ Jessica
2008 F
Štrba
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
153
ZF2
ZB
MICHALKOVÁ Ema
2010 F
ŠK Štrba
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
154
ZF2
ZB
MICHALKOVÁ Jana
2011 F
ŠK Štrba
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
155
ZM4
ZC
BAŠISTA Samuel
2003 M
Raslavice
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
156
ZM3
ZD
KLEIN Marko
2006 M
Svit
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
157
ZM2
ZB
HRUŠOVSKÝ Samuel
2009 M
Bratislava
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
158
ZF2
ZB
HRUŠOVSKÁ Megan
2011 F
Bratislava
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
159
ZM3
ZD
TARBAJ Marek
2006 M
Štrba
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
160
ZM3
ZD
TARBAJ Marián
2008 M
Štrba
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
161
ZF2
ZB
TARBAJOVÁ Lenka
2010 F
Štrba
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
162
ZM3
ZD
ZUBAJ Matúš
2008 M
Štrba
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
163
ZF3
ZD
RUMANČÍKOVÁ Alexandra
2008 F
Štrba
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
164
ZF2
ZB
BALÁŽOVÁ Adela
2009 F
Štrba
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
165
ZM3
ZD
KLEIN Tobias
2006 M
ŠK KRIVÁŇ VAŽEC
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
166
ZF4
ZC
KLEINOVÁ Sofia
2004 F
ŠK KRIVÁŇ VAŽEC
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
167
ZM4
ZC
KUZMIAK Michal
2004 M
ŠK KRIVÁŇ VAŽEC
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
168
ZM3
ZD
RYSUĽA Ján
2005 M
ŠK KRIVÁŇ VAŽEC
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
169
ZM4
ZC
UHRÍN Ignác
2003 M
ŠK KRIVÁŇ VAŽEC
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
170
ZF3
ZD
RYSUĽOVÁ Daniela
2006 F
ŠK KRIVÁŇ VAŽEC
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
171
ZM3
ZD
PLEVÁK Adam
2007 M
ŠK KRIVÁŇ VAŽEC
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
172
ZM3
ZD
RENKO Dávid
2007 M
ŠK KRIVÁŇ VAŽEC
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
173
ZM3
ZD
OLENIČ Filip
2006 M
Košice
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
174
ZM4
ZC
DUNAJ Pavel
2003 M
Slovensko
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
175
ZM2
ZB
GAŽI Viktor
2011 M
Štrba
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
176
ZF1
ZA
KAMENSKÁ Karolína
2012 F
CZ Most
CZE
Áno
OK
Žiacke kategórie
177
ZF2
ZB
KAMENSKÁ Eva Mária
2009 F
CZ Most
CZE
Áno
OK
Žiacke kategórie
178
ZM2
ZB
KAMENSKÝ Adam Ján
2009 M
CZ Most
CZE
Áno
OK
Žiacke kategórie
179
ZF1
ZA
MACKOVÁ Nina
2013 F
Štrba
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
180
ZM4
ZC
ČONKA Marián
2004 M
Štrba
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
181
ZM3
ZD
KOKY Fabián
2005 M
Štrba
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
182
ZF3
ZD
HURAJTOVÁ Emma
2006 F
Štrba
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
183
ZF2
ZB
HURAJTOVÁ Iva
2009 F
Štrba
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
184
ZM2
ZB
ČONKA Marek
2009 M
Štrba
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
185
ZM3
ZD
FRIČ Adrián
2005 M
Liptovské Sliače
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
186
ZM3
ZD
BALAZ Vratko
2005 M
Bkm svit
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
187
ZM3
ZD
ČONKA Matej
2008 M
Štrba
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
188
ZM1
ZA
KYNDL Oliver
2014 M
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
189
ZF2
ZB
RYSULOVÁ Natália
2010 F
Važec
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
190
ZM3
ZD
RYSUĽA Ivan
2006 M
Važec
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
191
ZF1
ZA
PETRUŠKOVÁ Soňa
2014 F
Štrba
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
192
ZF2
ZB
PETRUŠKOVÁ Alexandra
2011 F
Štrba
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
193
ZM2
ZB
BAŠISTA Timotej
2009 M
Raslavice
SVK
Áno
OK
Žiacke kategórie
194
ZM1
ZA
MLYNAROVIČ Lukáš
2013 M
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
195
ZM3
ZD
SINOVICKÝ Dávid
2005 M
SOPKA Seňa
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
196
ZM1
ZA
KONEČNÝ Lukáš
2013 M
Kráľová pi Senci
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
197
ZF3
ZD
HARVANOVÁ Lea
2008 F
Nová Lesná
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
198
ZM2
ZB
ABIOLA Ogou
2010 M
Somotor
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
199
ZF4
ZC
FENDEKOVÁ Monika
2004 F
Liptovská Teplička
SVK
Nie
OK
Žiacke kategórie
200
ZF2
ZB
DILONGOVÁ Olívia
2010 F
Liptovská Teplička
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
201
M50
A
LUKÁČ Karol
1962 M
Maratónsky klub Koši...
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
202
M
A
ŠULEJ Matúš
1978 M
Chocoland Slovensko ...
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
203
M40
A
KOTRADY Ľuboš
1975 M
Smižany
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
204
M
B
POLOHA Lukas
1983 M
Hexen Malý Šariš
SVK
Áno
OK
MŠM - 31 km
204
M
A
POLOHA Lukas
1983 M
Hexen Malý Šariš
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
205
M
B
MIKOLAJ Peter
1980 M
Hexen Prešov
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
205
M
A
MIKOLAJ Peter
1980 M
Hexen Prešov
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
206
F50
A
JASKOVA Iveta
1958 F
Bratislava
SVK
Áno
MŠM - 31 km
207
M50
A
PUDIŠ Štefan
1966 M
Ludrová
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
208
M
A
GALLIK Peter
1979 M
AO Svit
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
209
M40
A
BAČA Mario
1974 M
Zlaté Moravce
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
210
M
A
KLEIN Rado
1978 M
BERNOHY.sk Trnava
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
211
M50
A
ORTH Milan
1961 M
Irish Pub Brěclav
CZE
Áno
OK
MŠM - 31 km
212
F50
A
BOŽOVÁ Danica
1963 F
Svit
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
213
F35
A
ŘIHÁKOVÁ KOJTALOVÁ Michaela
1977 F
Ženský beh Žilina
SVK
Áno
OK
MŠM - 31 km
214
F
A
BALCOVÁ Lenka
1989 F
www.runTV.eu
SVK
Áno
OK
MŠM - 31 km
215
F35
A
GERÉNYIOVÁ Katarína
1981 F
BéKá - Vyšné Hágy
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
216
F35
A
KAŠŠOVÁ Katarína
1974 F
Ženský beh Žilina
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
217
F
A
HIRNEROVÁ Jana
1982 F
Ženský beh Žilina
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
218
M50
A
NEMEC Ľuboš
1963 M
Lokomotíva Zvolen
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
219
M
A
GOMBÁR Vladimír
1983 M
Poprad ROCKS
SVK
Áno
OK
MŠM - 31 km
220
M40
A
MARTINKO Martin
1973 M
Poprad
SVK
Áno
OK
MŠM - 31 km
221
M
A
SÝKORA Daniel
1977 M
LaMichaela.sk Poprad
SVK
Áno
OK
MŠM - 31 km
222
M50
A
LUNTER Martin
1959 M
Sk TELGART
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
223
M40
A
GERENYI Richard
1967 M
fotogerenyi Vysoké T...
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
224
M40
A
BAČÍK Pavol
1976 M
ŠK Kriváň Liptovská ...
SVK
Áno
OK
MŠM - 31 km
225
M
A
VADOVICKÝ Filip
1978 M
bez klubu
SVK
Áno
OK
MŠM - 31 km
226
M
A
ČURLEJ Jozef
1981 M
SPU Nitra
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
227
M
A
ŠVAGERKO Tomáš
1979 M
Spišská Teplica
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
228
F
A
OGOREKOVA Anna
1985 F
Liptovský Mikuláš
SVK
Áno
OK
MŠM - 31 km
229
M
A
GEMZA Tomáš
1988 M
ŠK Štrba/ŠKP BA
SVK
Áno
OK
MŠM - 31 km
230
M50
A
MIKULA Miroslav
1957 M
Radošovce
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
231
M50
A
BAUMGARTNER Eduard
1957 M
Radošovce
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
232
M50
A
CHRENKA Jozef
1957 M
AŠK Grafobal Skalica
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
233
M
A
GARAJ Pavol
1986 M
KICKBOX BODY GYM POP...
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
234
M60
A
VOLEK Ľudovít
1951 M
BA Rača
SVK
Áno
OK
MŠM - 31 km
235
M40
A
HANUS Miroslav
1974 M
Martin
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
236
M
A
JANIČ Marek
1978 M
Judo TJ Slávia PU Pr...
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
237
M40
A
BEZEK Anton
1971 M
Zemplínska Široká
SVK
Áno
OK
MŠM - 31 km
238
M
A
VONDERČÍK Michal
1982 M
maras team Prešov
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
239
M
A
ZVERKA Juraj
1980 M
FABORY Bratislava
SVK
Áno
OK
MŠM - 31 km
240
M
A
KOVAČ Andor
1984 M
Shut Off Želiezovce
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
241
M
A
ZAJAC Juraj
1981 M
Rabbit Running Team ...
SVK
Áno
OK
MŠM - 31 km
242
M60
A
KOLAŘIK Alois
1955 M
A.K. Emila Zatopka H...
SVK
Áno
OK
MŠM - 31 km
243
M50
A
ŽUGEC Štefan
1960 M
Batizovce
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
244
M
A
MAJERČÁK Vladimír
1989 M
bez klubu
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
245
M
A
ŠTOLPA Vojtěch
1980 M
TJ Sokol Přemyslovic...
CZE
Nie
OK
MŠM - 31 km
246
M40
A
TUTURA Jaroslav
1971 M
LIPTOVSKY MIKULAS
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
247
M
A
BROSZ Juraj
1978 M
Stupava
SVK
Áno
OK
MŠM - 31 km
248
M40
A
ŽUGEC Ján
1968 M
Poprad
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
249
M40
A
AMBRÓZ Jozef
1967 M
Obec Vikartovce
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
250
M50
A
KUBO Martin
1964 M
Poprad
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
251
M50
A
JAMNICKÝ Gejza
1964 M
BK Spišská Teplica
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
252
M60
A
BAČÍK Peter
1953 M
O5 BK Furča Košice
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
253
F50
A
SEMANOVÁ Zlata
1958 F
O5 BK Furča Košice
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
254
M60
A
STRAKOS Jiri
1950 M
TATRA Koprivnice
CZE
Áno
OK
MŠM - 31 km
255
M40
A
LABAJ Vladimir
1970 M
Osameli bežci - Lipt...
SVK
Áno
OK
MŠM - 31 km
256
M40
A
SPIŠAK Tibor
1974 M
Košice
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
257
M60
A
KOŽÍŠEK Dušan
1955 M
AŠK Grafobal Skalica
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
258
M
A
JANČUŠKA Martin
1979 M
Liptovský Hrádok
SVK
Áno
OK
MŠM - 31 km
259
M40
A
LUKY Peter
1975 M
Levice
SVK
Áno
OK
MŠM - 31 km
260
M50
A
HORVÁTH Juraj
1966 M
Košice
SVK
Áno
OK
MŠM - 31 km
261
M40
A
GIERTLI Tomáš
1967 M
Čierny Balog - Dobro...
SVK
Áno
OK
MŠM - 31 km
262
M50
A
MURDZIK Ján
1966 M
KB Bukovce
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
263
M60
A
LUDVIK Milan
1953 M
Svit
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
264
M50
A
RACZ Štefan
1961 M
ŠK Budimir
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
265
M50
A
KNAPÍK Michal
1964 M
LEVOČA
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
266
M40
A
BUKOVIČ Norbert
1970 M
NIKA WRC Rožňava
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
267
M
A
HANECAK Marcel
1981 M
BK Stará Ľubovňa
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
268
M
A
RYBÁR Jozef
1990 M
Maratón klub Rajec
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
269
M
A
MOCKOVČIAK Marek
1978 M
TJ Obal servis Košic...
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
270
M60
A
RADA Ladislav
1953 M
MBO Strážske
SVK
Áno
OK
MŠM - 31 km
271
F35
A
GORDULICOVA Lucia
1980 F
Gordulicky Polomka
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
272
F
A
GORDULICOVA Iveta
1982 F
Gordulicky Polomka
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
273
M
A
KOMAROVSKÝ Peter
1980 M
Kosice
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
274
M
A
BUJŇÁK Marek
1982 M
Svidník
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
275
M
A
BUJŇÁK Štefan
1993 M
Svidník
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
276
M40
A
PAŇKO Rastislav
1974 M
Svidník
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
277
M60
A
CHOVANEC Ján
1952 M
Royal caffe Snina
SVK
Áno
OK
MŠM - 31 km
278
M60
A
SLANINA Peter
1952 M
Bežci Lučenec
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
279
M
A
ŠTOFAŇÁK Peter
1985 M
Domaniža
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
280
M50
A
STAFFEN Pavol
1966 M
MO GOLD TURIE
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
281
M60
A
FAŠUNG Peter
1949 M
3 Athletics Prievidz...
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
282
M
A
LÖRINC Jozef
1982 M
o5 BK Furča - Košice
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
283
M
A
LAKATOŠ Peter
1986 M
Košice
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
284
M50
A
LUKČO Vladimír
1962 M
Novačany
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
285
M40
A
OLENIČ Richard
1971 M
Košice
SVK
Áno
OK
MŠM - 31 km
286
M50
A
BLAŽEK Pavol
1958 M
Marathon BB Team Ban...
SVK
Áno
OK
MŠM - 31 km
287
M40
A
SMÁK František
1970 M
Žilina
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
288
F
A
BOHATOVA Lucia
1983 F
BVNR Nitra
SVK
Áno
OK
MŠM - 31 km
289
M
A
PALGUTA Ľuboslav
1978 M
Ružomberok
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
290
M
A
HÚSKA Michal
1980 M
ŠK Kriváň Ondrašová
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
291
M40
A
TREBICHALSKÝ Dalibor
1975 M
SC EDELSTAL
SVK
Áno
OK
MŠM - 31 km
292
M
A
DETVAJ Martin
1977 M
Nové Zámky
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
293
M
A
LITTVA Filip
1990 M
Strip
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
294
M60
A
PRIBIČKO Peter
1947 M
ŽSR Košice
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
295
M40
A
CSIBA Karol
1975 M
Bratislava
SVK
Áno
OK
MŠM - 31 km
296
M40
A
HADVAB Marcel
1973 M
Guľáš klub Snina
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
297
F
B
NGUYEN Hanh
1987 F
Praha
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
297
F
A
NGUYEN Hanh
1987 F
Praha
SVK
Áno
OK
MŠM - 31 km
298
M
A
GAŽUR Juraj
1987 M
Považská Bystrica
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
299
M50
A
BALOGH Vladimír
1963 M
TJ Obal servis Košic...
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
300
M50
A
MLYNÁRČIK Emil
1960 M
Fox On The Run, Hôrk...
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
301
M60
A
HUDÁK Jozef
1956 M
SOPKA Seňa
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
302
M50
A
KOSTIK Michal
1963 M
Cernina
SVK
Áno
OK
MŠM - 31 km
303
M
A
HRDINA Tomáš
1979 M
Běžecký klub Brno
CZE
Áno
OK
MŠM - 31 km
304
M
A
ERDZIAK Michal
1986 M
Štrba
SVK
Áno
OK
MŠM - 31 km
305
M50
A
ŠMÁRIK Milan
1962 M
Žilina
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
306
M60
A
MIHOK Imrich
1954 M
05 BK Furča Košice
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
307
M40
A
VALIČEK Robert
1969 M
Obal servis Košice
SVK
Áno
OK
MŠM - 31 km
308
M40
A
VEGH Peter
1968 M
SportTATRY.sk
SVK
Áno
OK
MŠM - 31 km
309
M
A
EITENS Ronald
1983 M
De Loper Arnhem
NED
Áno
OK
MŠM - 31 km
310
M
A
BARTOŠ Jaroslav
1990 M
ŠK ŠTRBA
SVK
Áno
OK
MŠM - 31 km
311
M
A
JACKO Tomáš
1991 M
ŠK ŠTRBA
SVK
Áno
OK
MŠM - 31 km
312
M
A
PALOČKO Miloš
1981 M
OcÚ Žipov
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
313
M70
B
DEMETER Ján
1943 M
BS Zvolen
SVK
Áno
MŠM - 31 km
314
F35
A
KOROTVIČKOVÁ Zuzana
1979 F
BK Steel Košice
SVK
Áno
OK
MŠM - 31 km
315
F
A
SENDECKÁ Mária
1994 F
HO TJ Lokomotíva šta...
SVK
Áno
OK
MŠM - 31 km
316
M50
A
KAMENSKÝ Ján
1965 M
Liptovský Peter
SVK
Áno
OK
MŠM - 31 km
317
M
A
DRATVA Ján
1983 M
Liptovská Teplička
SVK
Áno
OK
MŠM - 31 km
318
M50
A
HUDÁK Anton
1966 M
Falck
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
319
M40
A
KURUC Peter
1972 M
HO-Metropol Kosice
SVK
Áno
OK
MŠM - 31 km
320
M40
A
JAŠŠO Jozef
1974 M
BK Spartak Medzev
SVK
Áno
OK
MŠM - 31 km
321
M60
A
MIKUSTIAK Jaroslav
1947 M
Mondi SCP Ružomberok
SVK
Áno
MŠM - 31 km
322
M
A
CSIBA Boris
1980 M
BMSC Bratislava
SVK
Áno
OK
MŠM - 31 km
323
M60
A
JASEK Tadeusz
1951 M
PZWLA RADZIECHOWY
POL
Nie
OK
MŠM - 31 km
324
F35
A
GRENDOVÁ Andrea
1972 F
Revúca
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
325
M60
A
ŚMIDA Vladimír
1954 M
MK Tatran Spišská No...
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
326
M50
A
BENEDIK Štefan
1960 M
BK Medzev
SVK
Áno
OK
MŠM - 31 km
327
M
A
SMOLÁR Marek
1982 M
Marathon BB Team Lip...
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
328
M
A
SAHAJDA Tibor
1990 M
dachprod.sk, Hýľov
SVK
Áno
OK
MŠM - 31 km
329
M
A
PASTOR Jozef
1987 M
dachprod.sk, Hýľov
SVK
Áno
OK
MŠM - 31 km
330
M40
A
PLEKANEC Juraj
1974 M
Štrba
SVK
Áno
OK
MŠM - 31 km
331
M40
A
MALYY Anatoliy
1974 M
Goral marathon
UKR
Áno
OK
MŠM - 31 km
332
M
A
JURČÍK Martin
1995 M
Liptovská Teplička
SVK
Áno
OK
MŠM - 31 km
333
M40
A
BUCZYŃSKI Arkadiusz
1974 M
OSP Bukowno Stare
POL
Áno
OK
MŠM - 10 km
334
F35
B
MALSKA Janina
1970 F
Bolesław Biega
POL
Áno
MŠM - 31 km
335
F35
A
ZAJACOVA Katarina
1978 F
Phoenix Triathlon Cl...
SVK
Áno
OK
MŠM - 31 km
336
M60
A
HUSZÁR Tibor
1952 M
Kechnec
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
337
M60
A
FICZERE Bartolomej
1950 M
SOPKA Seňa
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
338
M40
A
HUS Peter
1971 M
Maratónsky klub Spiš...
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
339
M40
A
GERNÁTH Ľubomír
1972 M
LEVOČA
SVK
Áno
OK
MŠM - 31 km
340
M
A
KAKARA Daniel
1983 M
Budimír
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
341
M40
A
OČKO Jozef
1976 M
Maratón klub Rajec
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
342
M40
A
POPOVIC Miloš
1972 M
BK Steel Košice
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
343
M
A
KNESL Michal
1979 M
SCK Magnezit Revúca
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
344
M
A
HUBÁČEK Martin
1981 M
AssisiVet Poprad
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
345
M
A
KOHUT Peter
1977 M
OŠK Ludrová
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
346
M40
A
VARGA Jozef
1972 M
Senator Záborské
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
347
MJ
B
BERNÁT Jaroslav
1997 M
TJ Obal servis Košic...
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
348
M
A
NAHÁLKA Martin
1981 M
Liptovská Teplička
SVK
Áno
OK
MŠM - 31 km
349
M
A
BARTKO Tomáš
1986 M
ŠK Kriváň Važec
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
350
M50
A
JÁNOS Bogár
1964 M
FORRÓ-FANCSAL
HUN
Nie
OK
MŠM - 31 km
351
F50
A
VARGA Ildikó
1960 F
FORRÓ-FANCSAL
HUN
Áno
OK
MŠM - 31 km
352
M
A
NAGY Tamás
1984 M
Benedek-Team Debrece...
HUN
Áno
OK
MŠM - 31 km
353
M50
A
ŠVEJKOVSKÝ Jaroslav
1961 M
Revúca
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
354
M
A
TOPORCER Branislav
1985 M
SPK Medveď, SNV
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
355
F35
A
CSÖNGE Helén
1975 F
Benedek-Team Debrece...
HUN
Áno
OK
MŠM - 31 km
356
M
A
JAMBRICH Pavol
1985 M
Ta3 Coffee Svit
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
357
F
A
KIMUGUNG Janet Jepkosgei
1982 F
run2gether
KEN
Áno
OK
MŠM - 31 km
358
M
A
SAMOEI Micah Kiplagat
1980 M
run2gether
KEN
Áno
OK
MŠM - 31 km
359
M
A
CHEGE Geoffrey Githuku
1990 M
run2gether
KEN
Áno
OK
MŠM - 31 km
360
M
A
KADENGE Isaac Ino
1993 M
run2gether
KEN
Áno
OK
MŠM - 10 km
401
M
B
KENDER Miroslav
1980 M
Lorinčik
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
402
M50
B
KOPINSKÝ Ľudovít
1964 M
LKR Poprad
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
403
M40
B
KOTRADY Marcel
1973 M
Bratislava
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
404
F35
B
MARKUSEKOVA Michaela
1978 F
Bratislava
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
405
M60
B
HUDAK František
1956 M
Tatravagonka Poprad
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
406
F
B
KOLIBÁROVÁ Martina
1984 F
maras team Prešov
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
407
M
B
SÝKORA Daniel
1988 M
Active life
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
408
M
B
GIACKO Juraj
1993 M
Tesla Labs Štrba
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
409
M
B
GRACA Ján
1986 M
Kežmarok
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
410
M
B
LAVRIK Jaroslav
1984 M
ORHaZZ Poprad
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
411
M
B
SENDECKY Adrian
1984 M
Iron Legion Poprad
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
412
F35
B
VRBIAKOVÁ Edita
1978 F
Tetom Ditom Košice
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
413
F35
B
PETROVA Jana
1979 F
MARAS team SHADOW Ko...
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
414
M60
B
BRACHŇÁK Milan
1951 M
TJ Baník Hôrka
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
415
M40
B
PADO Rudolf
1969 M
Liptovský Mikuláš
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
416
M50
B
LAVRIK Julián
1960 M
Kvetnica
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
417
M40
B
KUNDIS Slavomir
1974 M
Marathon BB Team Koš...
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
418
F35
B
KRAJČÍROVÁ Denisa
1974 F
Bežodušu Levice
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
419
M50
B
LAPŠANSKÝ Viktor
1965 M
BK Stará Ľubovňa
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
420
M40
B
KAMAS Tomáš
1976 M
ŠKP Spišská Nová Ves
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
421
M40
B
POLOVKA Miroslav
1971 M
TOL Poprad
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
422
M40
B
MAJERNÍK Milan
1970 M
maras team Prešov
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
423
M50
B
MACKOVIC Viliam
1959 M
SC 1896Strbske pleso
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
424
M
B
KOSTOLNÍK Pavol
1984 M
SportCool Poprad
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
425
M50
B
KOSTOLNÍK Pavel
1960 M
SportCool Poprad
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
426
FD
B
ŠPITKOVÁ Kristína
2000 F
AR13 Kežmarok
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
427
F
B
GIŇOVSKÁ Martina
1985 F
ŠK pre Radosť Bardej...
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
428
M40
B
HAZUCHA Pavol
1973 M
Aspel Turbo Team Kež...
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
429
M60
B
PERCEL Vladimír
1951 M
TJ Baník Hôrka
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
430
M50
B
MARAS Ladislav
1963 M
maras team Prešov
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
431
F35
B
JENDRICHOVSKÁ Danka
1967 F
maras team Prešov
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
432
M
B
PRIVOZNIK Tomas
1991 M
TJ Rakovice
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
433
M
B
MURANSKY Michal
1982 M
Šuňava
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
435
M50
B
KOCHAN Jaroslav
1960 M
Svit
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
436
M
B
ZIMMERMANN Marián
1985 M
Zimmermann Running T...
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
437
M
B
CSÖLLE Zsolt
1978 M
Kútniky
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
438
M40
B
ŠČURKA Jaroslav
1970 M
Alfa
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
439
M40
B
POTOČNÝ Laco
1970 M
AO Svit
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
440
F35
B
POTOČNÁ Gabriela
1972 F
AO Svit
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
441
M
B
MICHALKO Jaroslav
1984 M
Beh pre Ježiša
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
442
M40
B
REPČEK Stanislav
1972 M
ŠK Kriváň Liptovská ...
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
443
F
B
BENDÍKOVÁ Katarína
1995 F
AK STEEPLE POPRAD
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
444
F35
B
HAUSNEROVÁ Liliana
1977 F
Partizán Vrícko
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
445
M
B
TOMKA Stano
1978 M
SportCool Poprad
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
446
M50
B
PÁL Robert
1965 M
Lipt.Mikuláš
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
447
M60
B
ŠULEJ Matej
1950 M
Matica Slovenská Veľ...
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
448
M
B
ŠVAGERKO Ján
1984 M
VIKARTOVCE RUN CLUB
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
449
M50
B
KRAMARČÍK Jozef
1962 M
Institute europharm ...
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
450
M
B
PAŽITNÝ Jozef
1983 M
Spišský Štiavnik
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
451
M
B
DEMOČKO Tomáš
1980 M
spanoklieci.sk Spišs...
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
452
M
B
GAŠPAR Slavomír
1988 M
Active life Košice
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
453
F35
B
BARANOVÁ Mária
1976 F
Prešov
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
454
M
B
KRIŠTÓF Róbert
1986 M
Rožňava
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
455
F
B
SOLDOSOVÁ Zuzana
1983 F
Rožňava
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
456
M40
B
FELONG Peter
1973 M
TJ Štart Levoča
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
457
F
B
FAJTOVA Jarmila
1983 F
Tatranské zvery
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
458
F35
B
ŠIFFELOVÁ Henrieta
1975 F
Poprad
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
459
M
B
BÁLINT Martin
1986 M
Poprad
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
460
M
B
ZORIČÁK Vladimír
1990 M
LUNYS Poprad
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
461
F
B
VADOVSKÁ Veronika
1993 F
AK STEEPLE POPRAD
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
462
M
B
KROLÁK Peter
1993 M
Feikár Poprad
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
463
M
B
BALÁŽ Marek
1990 M
ŠK ŠTRBA
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
464
F60
B
VOLEKOVÁ Anna
1954 F
BA Rača
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
465
M60
B
NIŽŇAN Milan
1950 M
BA Petržalka
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
466
M
B
DINDA Marián
1981 M
BA Rača
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
467
MJ
B
MAJIRSKÝ Daniel
1998 M
Hniezdne
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
468
M
B
HAJDUČKO Jaroslav
1987 M
E-POLIS.SK
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
469
F
B
HAJDUČKOVÁ Alexandra
1988 F
E-POLIS.SK
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
470
M60
B
VRTÁK Jozef
1952 M
Nedožery
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
471
M
B
SIVUĽKA Martin
1979 M
TJ Mier Kamienka
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
472
M60
B
KULLA Milan
1955 M
LK Metropol Košice
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
473
M
B
HUDAK Peter
1982 M
10thmd.sk
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
474
M
B
SCHNEIDER Matúš
1989 M
Batizovce
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
475
M
B
HREBEŇÁR Marek
1989 M
Batizovce
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
476
M50
B
RAJČÁK Anton
1960 M
Radošovce
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
477
F50
B
RAJČÁKOVÁ Viera
1966 F
Radošovce
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
478
F35
B
HAJOSTEKOVÁ Judita
1979 F
Aspel Turbo Team Niž...
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
479
M60
B
KVITA Josef
1951 M
A.K.Emila Zatopka Ko...
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
480
M60
B
ŠEDIVÝ Jaroslav
1956 M
TJ Baník Hôrka
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
481
MJ
B
BEZEK Dominik
1998 M
Zemplínska Široká
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
482
F
B
BLAŠKOVÁ Zuzana
1989 F
PP Poprad
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
483
F35
B
DIGNAN Simona
1974 F
PP Niles
USA
Nie
OK
MŠM - 10 km
484
M40
B
PAVLOV Rastislav
1972 M
LEVOČA
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
485
F35
B
BORONOVÁ Lucia
1980 F
Poprad
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
486
F
B
KOTYROVÁ Martina
1986 F
LEŇOCHOD V POHYBE
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
487
M
B
BABEJ Martin
1990 M
Runningpro.sk Martin
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
488
M40
B
ŠOLTÝS Milan
1972 M
Batizovce
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
489
F
B
BRTÁŇOVÁ Ľubomíra
1982 F
Furkotka Team Štrbsk...
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
490
F
B
BRIJOVÁ Martina
1993 F
Batizovce
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
491
M
B
MAJCHER, ING. Michal
1980 M
MAJCHER-PRODUCTION s...
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
492
M40
B
DŘIZGA Viktor
1969 M
Bratislava
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
493
M
B
PONČÁK Tomáš
1984 M
Združenie pacientov ...
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
494
M40
B
PITOŇÁK František
1973 M
Curling Club Poprad
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
495
FJ
B
REPKOVÁ Lucia
1998 F
KBT Spiš
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
496
FD
B
REPKOVÁ Petra
2000 F
KBT Spiš
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
497
M
B
OROLIN Pavol
1995 M
KSt Spišské Bystré
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
498
M
B
SUCHANOVSKÝ Pavol
1994 M
Curling Club Poprad
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
499
M
B
KONEČNÝ Dušan
1978 M
SC 1896 Štrbské Ples...
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
500
F
B
GIERTLOVÁ Karolína
1996 F
Bratislava
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
501
F
B
JURUŠOVÁ Renata
1989 F
bez klubu
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
502
F
B
BEDNÁRIKOVÁ Eva
1986 F
bez klubu
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
503
M
B
BOLF Michal
1978 M
Bratislava
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
504
M40
B
GALLO Jozef
1968 M
Poprad
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
505
F35
B
HARHOVSKÁ Tatiana
1976 F
Spišské Bystré
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
506
MD
B
RUMAN Dominik
2001 M
SC 1896 Štrbské Ples...
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
507
M40
B
RUMAN Adrián
1974 M
Kráľová pri Senci
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
508
M
B
BEKEŠ Martin
1978 M
Furkotka Team Štrbsk...
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
509
F
B
BEKEŠOVÁ Lenka
1982 F
Furkotka Team Štrbsk...
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
510
F35
B
BUKOVIČOVÁ Jolana
1972 F
NIKA WRC Rožňava
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
511
M
B
ŠIFFEL Brano
1977 M
Poprad
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
512
F35
B
KREMPASKA Daniela
1981 F
Poprad
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
513
F50
B
VASTUŠKOVÁ Iveta
1960 F
Poprad
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
514
M
B
FRKÁŇ Lukáš
1994 M
FEI STU Bratislava
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
515
M60
B
KRESÁNEK Miroslav
1949 M
Petržalka
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
516
M70
B
FIAMIN Ivan
1941 M
Slavia STU Bratislav...
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
517
M40
B
STOLÁR Róbert
1974 M
Vysoké Tatry
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
518
M
B
VANEČKO Martin
1991 M
TJ Baník Hôrka
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
519
M
B
UHRIN Stanislav
1981 M
ŠK Velodrom Prešov
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
520
F
B
MAKAROVÁ Lenka
1989 F
Aspel team Poprad
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
521
M
B
LIŠKA Ján
1979 M
Bukovce
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
522
M
B
MAKOVICKÝ Martin
1983 M
ŠK KOMPAS Košice
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
523
F
B
ŠEBESTOVÁ Patrícia
1990 F
Gloss
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
524
M
B
VENGLÁR Peter
1988 M
Aspel Turbo Team Spi...
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
525
F35
B
OLENIČOVÁ Jana
1972 F
Košice
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
526
F60
B
KRČMÁROVÁ Mária
1948 F
BBS
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
527
F50
B
BLAŽEKOVÁ Mária
1960 F
OZ Viktorky Banská B...
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
528
M
B
JURČO Michal
1989 M
Pretekarys Spišská B...
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
529
M60
B
ČURLEJ Jozef
1951 M
BK O5 Furča Košice
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
530
F35
B
KARTUSKOVÁ Zuzana
1968 F
SPIŠSKÁ NOVÁ VES
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
531
FJ
B
MOCKOVČIAKOVÁ Tímea
1998 F
MTC Vyšná Šebastová
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
532
F
B
PREČÚCHOVÁ Miroslava
1986 F
CARGO
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
533
M50
B
KERESTURI František
1961 M
Poprad
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
534
M
B
KULČAR Robert
1978 M
Poprad
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
535
F
B
KERESTURIOVA Dominika
1989 F
Poprad
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
536
M50
B
FORRAI Marián
1965 M
Košice
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
537
FD
B
WILLCOX Julia
1999 F
Skaneateles Lakers
USA
Áno
OK
MŠM - 10 km
538
F50
B
POPRACOVÁ Drahomíra
1958 F
Kežmarok
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
539
M
B
GNEBUS Michal
1988 M
Forrest Gump Poprad
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
540
M70
B
PARILAK Gerard
1943 M
AC Michalovce
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
541
M
B
PROCHÁZKA Peter
1987 M
Poprad
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
542
F35
B
MIŠLAIOVÁ Eva
1979 F
Z-8 Gelnica
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
543
M
B
MIŠLAI Roman
1980 M
Z-8 Gelnica
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
544
M60
B
MRÁZ František
1955 M
Toppres Run Team BB ...
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
545
M
B
MICHALÍK Martin
1986 M
Svit
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
546
M60
B
LISKAJ Jozef
1950 M
Bs Tatran Turany
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
547
M
B
ZÁLOHA Miroslav
1980 M
TJ Sokol Štěpánkovic...
CZE
Áno
OK
MŠM - 10 km
548
F
B
MOLČÁNYIOVÁ Miroslava
1990 F
Svidník
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
549
F35
B
FALTIČKOVÁ Danka
1973 F
Stará Ľubovňa
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
550
F
B
MIHAĽOVÁ Erika
1986 F
Generali Košice
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
551
F50
B
SMREKOVÁ Marta
1966 F
LKVD Dobšiná
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
552
M40
B
LACKO Milan
1971 M
LKVD Dobšiná
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
553
M50
B
BOŘUCKÝ Jiří
1961 M
TJ Sokol Štěpánkovic...
CZE
Áno
OK
MŠM - 10 km
554
M50
B
KIČIN Ľubomír
1959 M
Košice - Barca
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
555
M40
B
KAMENSKÝ Peter
1969 M
DETVA
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
556
MD
B
BOŘUCKÝ Martin
2001 M
Štěpánkovice
CZE
Áno
OK
MŠM - 10 km
557
MD
B
HARAZIM Štěpán
2000 M
TJ Sokol Štěpánkovic...
CZE
Áno
OK
MŠM - 10 km
558
M
B
SMAŽÍK Jiří
1979 M
TJ Sokol Štěpánkovic...
CZE
Áno
OK
MŠM - 10 km
559
M
B
SCHWALBE Adam
1991 M
TJ Sokol Štěpánkovic...
CZE
Áno
OK
MŠM - 10 km
560
M
B
LIŠKA Martin
1988 M
TJ Sokol Štěpánkovic...
CZE
Áno
OK
MŠM - 10 km
561
MJ
B
DLUHOŠ Jakub
1998 M
TJ Sokol Štěpánkovic...
CZE
Áno
OK
MŠM - 10 km
562
M
B
BENEK David
1991 M
TJ Sokol Štěpánkovic...
CZE
Áno
OK
MŠM - 10 km
563
M40
B
KAČMARČÍK Tomáš
1975 M
ŠportRysy-INOV8
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
564
M
B
VECHTER Michal
1991 M
Východná
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
565
MJ
B
SIPKO Matúš
1998 M
Curling Club Poprad
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
566
M
B
GDOVIN Lukas
1995 M
FEI STU Košice
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
567
F35
B
PANAKOVA Jarka
1981 F
ZIADEN Považská Byst...
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
568
M
B
ŠELC Michal
1988 M
Bratislava
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
569
M
B
DUBAŠÁK Jozef
1977 M
AK STEEPLE POPRAD
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
570
M
B
MIKULA Marek
1987 M
Art café Štrba
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
571
M
B
KOVÁČ Ľubomír
1979 M
NIcoolKA Zvolenská S...
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
572
M
B
HELDÁK František
1989 M
Pretekarys Spišská B...
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
573
F
B
MIHOKOVÁ Zuzana
1984 F
bez klubu
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
574
M40
B
KOSTELNÍK Eduard
1969 M
KBT Spiš
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
575
M
B
ŠIMO Tomáš
1988 M
Bežci Lučenec
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
576
M
B
MICHALÍK Tomáš
1984 M
Podbradec
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
577
M
B
BUJDA Pavol
1977 M
KKŠ Štrba
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
578
FJ
B
JANČÍKOVÁ Terézia
1998 F
ŠK ŠTRBA
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
579
M
B
TOMÍČEK David
1994 M
TJ Sokol Štěpánkovic...
CZE
Áno
OK
MŠM - 10 km
580
M40
B
KAĽAVSKÝ Martin
1973 M
Kaľačik Košice
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
581
F35
B
NOVYSEDLAKOVA Maria
1968 F
Danisovce
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
582
M40
B
KAŇUK Peter
1973 M
LUNYS Poprad
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
583
M
B
HORÁK Silvester
1995 M
LUNYS Poprad
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
584
F35
B
GAHUROVÁ Lýdia
1977 F
bez klubu
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
585
M
B
HEIDER Rostislav
1986 M
TJ Sokol Štěpánkovic...
CZE
Áno
OK
MŠM - 10 km
586
M
B
TOMÍČEK Michal
1996 M
TJ Sokol Štěpánkovic...
CZE
Áno
OK
MŠM - 10 km
587
M
B
BIELAN Lukáš
1992 M
TJ Sokol Štěpánkovic...
CZE
Áno
OK
MŠM - 10 km
588
M
B
HRIVA Marek
1988 M
Batizovce
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
589
M40
B
BUJŇÁK Miloš
1974 M
LUNYS Poprad
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
590
M
B
BENEK Michael
1983 M
TJ Sokol Štěpánkovic...
CZE
Áno
OK
MŠM - 10 km
591
M70
B
MARTINEK Pavol
1944 M
Martinkovci Žilina
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
592
M40
B
MIHOK Ján
1970 M
Bežecký klub Poprad
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
593
M40
B
HORÁK Pavol
1972 M
LUNYS Poprad
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
594
M
B
MARTVIAK Martin
1990 M
LUNYS Poprad
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
595
M
B
KOŠČÁK Tomáš
1991 M
Bežecký klub Poprad
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
596
M
B
MACHALA Jakub
1987 M
TJ Sokol Štěpánkovic...
CZE
Áno
OK
MŠM - 10 km
597
M
B
MARTINEK Roman
1991 M
Martinkovci Žilina
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
598
M
B
HARAZIM Dušan
1996 M
TJ Sokol Štěpánkovic...
CZE
Áno
OK
MŠM - 10 km
599
M
B
DULOVIČ Ján
1981 M
bez klubu
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
600
F35
B
VAŠKOVÁ Marcela
1979 F
X3me Banská Bystrica
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
601
MJ
B
MIKUŠ Ján
1998 M
KBL Jasná LM
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
602
M
B
KUFKA Lukáš
1993 M
Štěpánkovice
CZE
Áno
OK
MŠM - 10 km
603
M70
B
BARTKO Vladimír
1945 M
ŠK Kriváň Važec
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
604
M
B
FÁBRY Jozef
1983 M
SNWA, Tatranská Štrb...
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
605
F35
B
ŠTOSELOVA Michaela
1975 F
bez klubu
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
606
F
B
DIANIŠOVÁ Dominika
1991 F
Vysoké Tatry
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
607
F35
B
HUMEŇANSKÁ Marta
1967 F
OBS Prešov
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
608
M50
B
ČISÁR Peter
1964 M
KST Vojkovce
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
609
F50
B
LAGER Anna
1965 F
Orbyhus
SWE
Áno
OK
MŠM - 10 km
610
F35
B
ŠIMKOVÁ Monika
1979 F
Spišský Štvrtok
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
611
M50
B
KOLESÁR Mikuláš
1965 M
bez klubu
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
612
M70
B
STANEK Frantisek
1945 M
MTC Vyšná Šebastová
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
613
M60
B
STAROŇ Vladimír
1951 M
Tatranská Štrba
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
614
MD
B
ČIŽMÁR Filip
1999 M
Obal servis Košice
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
615
M
B
SUDOR Dominik
1994 M
Furkotka Team Štrbsk...
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
616
M
B
PÚDELA Erik
1981 M
SportTATRY.sk
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
617
FJ
B
BALOGOVÁ Barbora
1998 F
Biatlon ŠK Prešov
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
618
F
B
KAHLER Gabriela
1985 F
Obalservis Košice-Pe...
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
619
F35
B
PARTILOVÁ Jana
1973 F
Trebišov
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
620
F35
B
IHNATOVÁ Monika
1967 F
Active life Košice
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
621
F
B
ORININOVÁ Lucia
1987 F
LEŇOCHOD V POHYBE
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
622
F35
B
HOCICKOVÁ Gabriela
1977 F
Košice
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
623
M
B
HOCICKO Tomáš
1978 M
Košice
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
624
M50
B
HRITZ Peter
1966 M
Šport team Nová Lesn...
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
625
F35
B
ŠUCOVÁ Zuzana
1972 F
Sport Team Nová Lesn...
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
626
MJ
B
KOTRADY Vladimir
1997 M
LEVOČA
SVK
Nie
MŠM - 10 km
627
M40
B
URBAN Jozef
1969 M
šľimák Harichovský
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
628
M
B
ZELENÁK Kamil
1980 M
maras team Prešov
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
629
M70
B
BARTKO Daniel
1935 M
Tatrakon Poprad
SVK
Áno
MŠM - 10 km
630
F
B
JAGOŠOVÁ Tereza
1994 F
bez klubu
CZE
Áno
MŠM - 10 km
631
F35
B
JENČÍKOVÁ Marianna
1980 F
VK Štrbské Hviezdy,...
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
632
M70
B
LUPTÁK Július
1942 M
ŠK ŠTRBA
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
633
M40
B
VNENČÁK Jaroslav
1972 M
Štrba
SVK
Áno
MŠM - 10 km
634
M
B
MATEJKO Milan
1980 M
ŠK Kriváň Važec
SVK
Áno
MŠM - 10 km
635
F
B
MATEJKOVÁ Jana
1983 F
ŠK Kriváň Važec
SVK
Áno
MŠM - 10 km
636
F
B
LIŠTIAKOVÁ Marika
1985 F
ŠK Kriváň Važec
SVK
Áno
MŠM - 10 km
637
FJ
B
SMERČIAKOVÁ Aneta
1997 F
KBL Jasná LM
SVK
Nie
OK
MŠM - 10 km
638
M60
B
KAZANIN Viktor
1950 M
Malyytin Kiev
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
638
M60
A
KAZANIN Viktor
1950 M
Malyytin Kiev
SVK
Áno
OK
MŠM - 31 km
639
M
A
VRÁBEĽ Jaroslav
1979 M
Nižný Čaj
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
640
F
A
UGRYNCHUK Oksana
1986 F
JM Bardejov
UKR
Áno
OK
MŠM - 31 km
641
M
A
KOVÁČ Peter
1986 M
runTV.eu Košice
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
642
M40
A
DUŠIL Jaroslav
1970 M
Bežecký klub Brno
CZE
Áno
OK
MŠM - 31 km
643
M
A
KOCIÁN Aleš
1982 M
Bežecký klub Brno
CZE
Áno
OK
MŠM - 31 km
644
M40
A
PLAČKO Martin
1976 M
Brezová pod Bradlom
SVK
Nie
MŠM - 31 km
645
F35
A
PLAČKOVA Gabriela
1976 F
Brezová pod Bradlom
SVK
Nie
MŠM - 31 km
646
M
A
MICENKO Michal
1988 M
Košice
SVK
Áno
OK
MŠM - 31 km
647
M40
A
BALOGA Štefan
1972 M
Biatlon ŠK Prešov
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
648
M
A
URBAN Jozef
1986 M
Obalservis Košice-Pe...
SVK
Áno
OK
MŠM - 31 km
649
F35
A
ILKOVÁ Lucia
1981 F
VTJ Prešov
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
649
M
A
ILKOVÁ Lucia
1981 M
VTJ Prešov
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
650
F
A
GEJDOŠOVÁ Zuzana
1994 F
AK STEEPLE POPRAD
SVK
Áno
OK
MŠM - Nordic Walking
651
NWM50
NW
KOKEŠ Jozef
1966 M
NW120 Bratislava
SVK
Áno
OK
MŠM - 10 km
652
M70
B
SEMAN Ivan
1942 M
ŠK Kriváň Liptovská ...
SVK
Áno
OK
MŠM - Nordic Walking
653
NWM
NW
KOVÁČ Viliam
1974 M
NWC Revúca
SVK
Nie
OK
MŠM - Nordic Walking
654
NWM
NW
KOVÁČ ML. Viliam
1992 M
NWC Revúca
SVK
Nie
OK
MŠM - Nordic Walking
655
NWF
NW
POLOVKOVÁ Dáša
1968 F
Poprad
SVK
Áno
OK
MŠM - Nordic Walking
656
NWM50
NW
TOMEČKO Jozef
1953 M
maras team Prešov
SVK
Nie
OK
MŠM - Nordic Walking
657
NWF50
NW
OBERHAUSEROVÁ Mária
1962 F
Margecany
SVK
Áno
OK
MŠM - Nordic Walking
658
NWM50
NW
ŠILON Ján
1960 M
FID ŠILON Gerlachov
SVK
Áno
OK
MŠM - Nordic Walking
659
NWF
NW
OBERHAUSEROVÁ Simona
1988 F
Margecany
SVK
Áno
OK
MŠM - Nordic Walking
660
NWF
NW
GORLICKÁ Michaela
1979 F
individual Gerlachov
SVK
Áno
OK
MŠM - Nordic Walking
661
NWM50
NW
GREGUŠ Dušan
1954 M
SNWA
SVK
Nie
OK
MŠM - Nordic Walking
662
NWF50
NW
NOVOTNÁ Mária
1960 F
ŠK - Štrba
SVK
Áno
OK
MŠM - Nordic Walking
663
NWF50
NW
ŠERFELOVÁ Jiřina
1964 F
ŠK ŠTRBA
SVK
Áno
OK
MŠM - Nordic Walking
664
NWF50
NW
VDOVJAKOVÁ Eva
1962 F
Tatranky Nová Lesná
SVK
Áno
OK
MŠM - Nordic Walking
665
NWF
NW
VDOVJAKOVÁ Zuzana
1997 F
Tatranky Nová Lesná
SVK
Áno
OK
MŠM - Nordic Walking
666
NWM
NW
FIANTA Tomáš
1981 M
Nordic Walking Lipto...
SVK
Áno
OK
MŠM - Nordic Walking
667
NWF50
NW
KNIŽKOVÁ Anna
1955 F
Tatranky Nová Lesná
SVK
Áno
OK
MŠM - Nordic Walking
668
NWF
NW
PROKEŠOVÁ Lucia
1979 F
Tatranky Vysoké Tatr...
SVK
Áno
OK
MŠM - Nordic Walking
669
NWM50
NW
KOSTRAB Pavol
1955 M
Sabinov
SVK
Nie
OK
MŠM - Nordic Walking
670
NWF
NW
LUDVIKOVÁ Stanislava
1983 F
Svit
SVK
Nie
OK
MŠM - Nordic Walking
671
NWF
NW
CHLEPKOVÁ Viera
1981 F
Liptovská Lúžna
SVK
Nie
OK
MŠM - Nordic Walking
672
NWF50
NW
LEVOCKÁ Zuzana
1963 F
Tatranky Štrba
SVK
Áno
OK
MŠM - Nordic Walking
673
NWM50
NW
ŠOLTÉS Jozef
1966 M
Ocu Rokycany
SVK
Nie
OK
MŠM - Nordic Walking
674
NWF
NW
HORŇÁKOVÁ Viera
1967 F
Tatranky Spišská Tep...
SVK
Áno
OK
MŠM - Nordic Walking
675
NWF
NW
FEČÍKOVÁ Silvia
1977 F
Vysoké Tatry
SVK
Áno
OK
MŠM - Nordic Walking
676
NWF
NW
DETVAJOVÁ Mária
1972 F
Nordic Walking Podhá...
SVK
Nie
OK
MŠM - Nordic Walking
677
NWM
NW
BUTAŠ Marian
1968 M
NW120 Bratislava
SVK
Áno
OK
MŠM - Nordic Walking
678
NWM
NW
BARTKO Martin
1976 M
Bajerov
SVK
Áno
OK
MŠM - Nordic Walking
679
NWF50
NW
LAPŠANSKÁ Urszula
1966 F
walkerka Stara Ľubov...
SVK
Nie
OK
MŠM - Nordic Walking
680
NWF
NW
JANOVOVÁ Katarína
1982 F
Tatranky Poprad
SVK
Nie
OK
MŠM - Nordic Walking
681
NWF50
NW
DEMEKOVÁ Beáta
1953 F
maras team Prešov
SVK
Nie
OK
MŠM - Nordic Walking
682
NWF
NW
HORŇÁKOVÁ Alexandra
1990 F
Tatranky Spišská Tep...
SVK
Áno
OK
MŠM - Nordic Walking
683
NWM50
NW
LIESKOVSKÝ Štefan
1957 M
Nordic walking klub ...
SVK
Nie
OK
MŠM - Nordic Walking
684
NWM50
NW
BACULÍK Karol
1957 M
Nordic walking klub ...
SVK
Nie
OK
MŠM - Nordic Walking
685
NWF
NW
KANCKOVÁ Danica
1970 F
NW klub Lučenec
SVK
Nie
OK
MŠM - Nordic Walking
686
NWF50
NW
ANDRAŠČÍKOVA Zdenka
1957 F
ŠK Badin
SVK
Nie
OK
MŠM - Nordic Walking
687
NWM
NW
POLOVKA Braňo
1997 M
Poprad
SVK
Áno
OK
MŠM - Nordic Walking
688
NWF
NW
ŠIMOVÁ Simona
1988 F
NW klub Lučenec
SVK
Nie
OK
MŠM - Nordic Walking
689
NWF
NW
MAKŠIOVÁ Marcela
1972 F
NW klub Lučenec
SVK
Nie
OK
MŠM - Nordic Walking
690
NWF50
NW
ŠÁROVÁ Laura
1959 F
NW klub Lučenec
SVK
Nie
OK
MŠM - Nordic Walking
691
NWF50
NW
HARMÁČKOVÁ Viera
1952 F
NW klub Lučenec
SVK
Áno
OK
MŠM - Nordic Walking
692
NWM
NW
VLČKO Vladimír
1967 M
NW klub Lučenec
SVK
Áno
OK
MŠM - Nordic Walking
693
NWF
NW
GUBOVIČOVÁ Jana
1975 F
NW klub Lučenec
SVK
Nie
OK
MŠM - Nordic Walking
694
NWM
NW
MALINOWSKI Michał
1984 M
Sławkowskie Włóczy S...
POL
Áno
OK
MŠM - Nordic Walking
695
NWF
NW
KOSTOLNÍKOVÁ Zuzana
1979 F
SportCool Poprad
SVK
Áno
OK
MŠM - Nordic Walking
696
NWM
NW
POLÁK Martin
1973 M
ŠK JFK Malinovo
SVK
Áno
OK
MŠM - Nordic Walking
697
NWM
NW
ZATROCH Matej
1978 M
Poprad
SVK
Áno
OK
MŠM - Nordic Walking
698
NWM50
NW
PÁPEŽ Vlastimil
1962 M
Štrba
SVK
Áno
OK
MŠM - Nordic Walking
699
NWM50
NW
BALLEK Vladimír
1959 M
Goral Marathon Tea...
SVK
Áno
Žiacke kategórie
999
ZF2
ZB
IVANOVÁ Julka
2011 F
Poprad
SVK
Nie
OK
MŠM - 31 km
F50
A
BALOŠÁKOVÁ Anna
1961 F
Stará Bystrica Goral...
SVK
Nie
MŠM - 10 km
M
B
BENDIK Peter
1990 M
Bendik Racing Team
SVK
Nie
MŠM - 31 km
M
A
BENEDEK Dalibor
1991 M
Poprad
SVK
Nie
MŠM - 31 km
M40
A
BRUTOVSKÝ Ján
1972 M
BB
SVK
Nie
MŠM - 31 km
M
A
HOLECZY Jergus
1983 M
TV JOJ Running Team
SVK
Nie
MŠM - 31 km
M
A
KOHUT Jan
1985 M
Elite Sport TEam
CZE
Nie
MŠM - 31 km
M50
A
KUCHARIK Jan
1965 M
ZSR Trencin
SVK
Nie
MŠM - 31 km
M40
A
LIPOVSKÝ Vladislav
1969 M
MBO Strážske
SVK
DNS
OK
MŠM - 10 km
M40
B
LISÝ Roman
1969 M
ŠK BOBROVEC
SVK
Nie
MŠM - 10 km
F50
B
LITVÁKOVÁ Helena
1957 F
Trebišov
SVK
Nie
MŠM - 10 km
M40
B
MACIEJAK Richard
1973 M
Alpin Club Svit
SVK
Nie
MŠM - 31 km
M70
A
MIŠKOV Stanislav
1944 M
SVK
Nie
MŠM - 10 km
M50
B
NOVÁK Miloš
1961 M
Zemplnske Hradište
SVK
Nie
MŠM - 31 km
M
A
ORLOVSKÝ Matúš
1986 M
RunTV.eu
SVK
Nie
MŠM - 31 km
F35
A
PÍŠOVÁ Silvia
1977 F
BB
SVK
Nie
MŠM - 31 km
M
A
RAJTÓK Juraj
1978 M
Bežci Lučenec
SVK
Nie
MŠM - 31 km
M40
A
RIDZOŇ Milan
1973 M
Vepor trail team
SVK
Nie
MŠM - 31 km
F35
A
SEDLÁKOVÁ KNOTKOVÁ Janka
1972 F
revúca
SVK
Nie
MŠM - 31 km
M40
A
SLIVOŠ Ján
1976 M
Amater
SVK
Nie
MŠM - 10 km
M70
B
SOPUCH Jaroslav
1946 M
Národný maratón Brat...
SVK
Nie
MŠM - 31 km
M
A
SZÉLL Tamás
1986 M
Salgótarján Atlétika...
HUN
DNS
OK
MŠM - 10 km
F35
B
VALKOŠÁKOVÁ Natália
1980 F
Trebišov
SVK
Nie
MŠM - 10 km
F35
B
VAVROVÁ Daniela
1977 F
ženský beh Žilina
SVK
Nie
Zobrazených:
693
Organizátor
Športový klub Štrba
Hlavná 188
05938 Štrba
http://www.skstrba.sk
Kontaktovať organizátora
Malý štrbský maratón - 39. ročník
O podujatí
Preteky
Všetky ročníky
×
Rýchla úprava